İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakan Zayıflatan Tilya Çayı Tarifi

Nurgul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2007
269
107
Zayıflatan Tilya Kürünün Malzemeleri;
  • 5 gram Altın otu (1 Tutam)
  • 10 gram Kuşburnu (10 – 12 Adet)
  • 10 gram Ihlamur (2 Tutam)
NOT: Kuşburnunu dövülmüş olarak kullanmayın.

Tilya Kürü Nasıl Kullanılır – (HAZIRLANIŞI)
750 gr kaynamakta olan suya 10-12 adet kuşburnu, 2 tutam ıhlamur ve 1 tutam altın otu atarak ortalama 8 – 9 dakika kaynatın.

Bir miktar ılıdığı zaman süzün.

Gün içinde ortalama 5-6 saat içerisinde tüketmeye özen gösterin.

Yaptığınız kürün hepsini bir anda tüketmek zorunda değilsiniz; öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere ikiye bölerek içmenizde fayda olacaktır.

Hazırlayacağınız bu zayıflama çayı, yağ metabolizmalarını düzenleyerek yağ yakımına yardımcı olmaktadır.

Sizler de tilya kürü ile hızlı kilo verebilirsiniz ve aynı zamanda yağlarınızdan da kurtulabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu adamın gercekten güzel tespitleri var ya

bu kürü uygulayıp sonuç alan varmı acaba? uygulanması kolay bir kür ama zayıflayanlar varsa yazarsa sevinirim:)

slm kızlar... evet ben yaklaşık 2 haftadır düzenli uyguluyorum tartıda 1 kg görünen bi kilo kaybım mevcut...ve kendimde müthiş bi rahatlama hissediyorum karın bölgede özellikle şekillenme var,ben Saraçoğlunun sitesinde canlı destek hattına sordum 3 ay kullanılması gerekiyor demişlerdi..1 hafta ara verip tekrar tekrar kürü tamamlayacağım kısmetse yazarım son gelişmeleri..o 1 haftalık arayı da adet dönemine denk getiremeyi palnlıyorum..

_atın tozu değil altın otu _evet aktarlarda bulabilirsiniz...zaten bu tarz kürlerin bütün malzemeleri aktarlarda her zaman mevcut olur bilginiz olsun

4 aylık bebeğim var emziriyorum sorun olurmu acaba kullansam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…