Hz Yunus duası yardım

kristalkupe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2022
606
475
Merhabalar herkese iki niyetim için Hz. Yunus’un duasına başladım bugün, 12.000 tane okumam gerekiyor. 1 hafta içinde haftaya Cuma’ya kadar yetiştirmem gerekiyor ama yapamayacağım korkusu sardı beni zorlandım
Yardımcı olabilecekler varsa gerçekten çok sevinirim.
“Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî küntü minez zâlimîn.”
Gönlünüzden ne kadar geçerse, elinizden ne kadar gelirse

Güncelleme: iş yoğunluğundan bu duayı yerine getirememiştim kusura bakmayın sizlerden de yardım istemiştim oysaki hep aklımdaydı şimdi Ramazan’da yeniden okumaya niyet ettim bugün. Yardımcı olmak isteyenlere teşekkür ederim kendim bitirmeyi de isterim ama kimin duası geçer hiç belli olmaz. Emeklerinize sağlık Allah hepimizin dualarını kabul etsin

Son düzenleme:

Niyetlerin nedir yazabilirmisiniz

Niyetinizi yazın)

RABBİM size helal ,bereketli bol kazançlı ve mutlu olacağınız bir iş kapısı ,

sağlıklı sıhhatli huzurlu mutlu bir yuva kurmanızı nasip eylesin İNŞAALLAH

1.000 aldım

Kalan 11.000

200 tane aldım.Allah kabul etsin. helalinden mutlu ve başarılı olacağınız güzel bir iş kapısı,sevip sevileceğiniz güzel bir yuva kurmanız niyetiyle okuyacağım sizin için.

RABBİM size helal ,bereketli bol kazançlı ve mutlu olacağınız bir iş kapısı ,

sağlıklı sıhhatli huzurlu mutlu bir yuva kurmanızı nasip eylesin İNŞAALLAH

1.000 aldım

Kalan 11.000
Güzel duanız için çok teşekkür ederim, düzgün bir ifade ile derlemişsiniz niyetimi Allah razı olsun, sizlere de nasip olsun eğer sahipseniz de Allah daim etsin

Güncelleme: iş yoğunluğundan bu duayı yerine getirememiştim kusura bakmayın sizlerden de yardım istemiştim oysaki hep aklımdaydı şimdi Ramazan’da yeniden okumaya niyet ettim bugün. Yardımcı olmak isteyenlere teşekkür ederim kendim bitirmeyi de isterim ama kimin duası geçer hiç belli olmaz. Emeklerinize sağlık Allah hepimizin dualarını kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…