Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Evet Salı günü yeni listeye başlıyoruz aynı dua olacak. Her arkadaşımız için ismiyle niyet edip 100 defa bu duayı okuyacağız. Abdestli veya abdestsiz okuyabilirsiniz

Herkesin niyetine okudum Allahım kabul etsin inşaAllah

Tüm arkadaşlarım adına okundu. Allah'ım kabul ve makbul eylesin. Benim de transfer hazırlığım başladı. İnşaallah iki haftaya kalmadan embriyo transferi gerçekleşir. Bu sefer üçüncü tüp bebek denememiz olacak. Allah'ım ol derse herşey olur. Rabbim hepimiz için sağlıklı ömürlü evlatları kolaylıkla nasip etsin Asimisa bu listeyi organize ettiğin, emek verdiğin için de Allah senden razı olsun

İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım inşallah bu son deneme olsun rabbim bebeklerini doğurup sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım inşallah bu son deneme olsun rabbim bebeklerini doğurup sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah
Aminnn Allah razı olsun canım. Rabbim isteyen herkese de bana da tüm azaları tam ve sağlıklı, hayırlı, uzun ömürlü evlatları tez zamanda kolaylıkla nasip etsin amin amin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…