Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

11.10.2023 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:

“RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN”
(SAFFAT SURESİ 100. AYET)

ANLAMI:

“RABBiM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE”

1. V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
2. nursevdi nursevdi (NURSEVEN)
3. Asimisa Asimisa (ARMAĞAN)
4. E ebra34 (FERİDE)
5. seymaa-34 seymaa-34 (NEBİYE KIZI ŞEYMA)
6. @There is Hope (NESLİ KIZI ŞENNUR)
7. @anneolmakkistiyorumm (YASEMİN)
8. Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim (AYŞE KIZI ESRA)
9. Eckubra Eckubra (NİMET KIZI ECE)
10. True_orange True_orange (AHMET KIZI YASEMİN)
11. goldBride goldBride (ŞEHNAZ KIZI DUYGU)
12. V e n u s V e n u s (ÖZGE)
13. CYdA CYdA (CEYDA)
14. Iron Butterfly Iron Butterfly (GÜLSÜM KIZI ŞEYDA)
15. E Ebeebe (MÜZEYYEN KIZI EBRU) 💙
16. aysen- aysen- (ARZU KIZI AYŞEN)
17. H harivefaa (AYNUR KIZI HARİKA)
18. @sev9 (ŞEVVAL)

Listemizin tamamlanma tarihi: 21.10.2023

LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR

Not 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

Not 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN)
Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100 tane okuyoruz.
Okudum tüm arkadaşlarıma Rabbim kabul etsin🤲🏻🤲🏻

11.10.2023 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:

ANLAMI:

2. nursevdi nursevdi (NURSEVEN) 💙
3. Asimisa Asimisa (ARMAĞAN) 💙
4. E ebra34 (FERİDE) 💙
5. seymaa-34 seymaa-34 (NEBİYE KIZI ŞEYMA) 💙
6. @There is Hope (NESLİ KIZI ŞENNUR)
7. @anneolmakkistiyorumm (YASEMİN)
8. Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim (AYŞE KIZI ESRA) 💙
9. Eckubra Eckubra (NİMET KIZI ECE)
10. True_orange True_orange (AHMET KIZI YASEMİN)
11. goldBride goldBride (ŞEHNAZ KIZI DUYGU)
12. V e n u s V e n u s (ÖZGE)
13. CYdA CYdA (CEYDA)
14. Iron Butterfly Iron Butterfly (GÜLSÜM KIZI ŞEYDA)
15. E Ebeebe (MÜZEYYEN KIZI EBRU) 💙
16. aysen- aysen- (ARZU KIZI AYŞEN) 💙
17. H harivefaa (AYNUR KIZI HARİKA)
18. @sev9 (ŞEVVAL)

Listemizin tamamlanma tarihi: 21.10.2023

LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR

Not 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100 tane okuyoruz.
Herkese okudum Rabbım kabul etsin Allah im kabul et duamı 😊😊😊

Kızlar Duaya katılanlar günlük girip dua almalı
Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına katılmayanlar liste dışı kalacak
Selamün alyküm ben cok yeniyim dua almak isterim. siteyi cok yeni lesfettim nerden yazicam, adima nerden yorum geliyor nerde görünüyor bilmiyorum😑
Ve carsamba Allahin izniyle belli olacak transfer yapildi tutup tutmadigi. dualarim dileyip isteyenlerle. merhameti yüce olan rabbim bizlere yar ve yardim eylesin dualarda bulusalim insallah
Rabbim müjdeli haberlerinizi kucaginiza almayi nasip etsin Amin

Selamün alyküm ben cok yeniyim dua almak isterim. siteyi cok yeni lesfettim nerden yazicam, adima nerden yorum geliyor nerde görünüyor bilmiyorum😑
Ve carsamba Allahin izniyle belli olacak transfer yapildi tutup tutmadigi. dualarim dileyip isteyenlerle. merhameti yüce olan rabbim bizlere yar ve yardim eylesin dualarda bulusalim insallah
Rabbim müjdeli haberlerinizi kucaginiza almayi nasip etsin Amin
Rabbim emeğinizi rahmete çevirsin tedavinizi hayirla saglikla evlat sahibi olmaya vesile kilsın inş.Asisima adlı arkadasımız listeyi hazırlıyor mesajinizı okuyunca sizi yeni listeye ekleyecektir.Belirli zaman aralığında listede ki arkadaslarin herbirine 100 er tane kisa bir dua var o okunuyor.Güzel haberler almaniz dileği ve duasıyla.

Rabbim emeğinizi rahmete çevirsin tedavinizi hayirla saglikla evlat sahibi olmaya vesile kilsın inş.Asisima adlı arkadasımız listeyi hazırlıyor mesajinizı okuyunca sizi yeni listeye ekleyecektir.Belirli zaman aralığında listede ki arkadaslarin herbirine 100 er tane kisa bir dua var o okunuyor.Güzel haberler almaniz dileği ve duasıyla.
Allah razi olsun peki söyle bir sorum daha olcak listeye beni ekleyip dua vericeksiniz ben bu duayi sabah veya gece okusam olurmu cünkü markette calisiyorum haftayada vardiyem 13-22.30 tüm jafta cuma haric
okuyunca size yazar haber veririm okudum diye olurmu yoksa bir süresi günümü var okumanin
Yani tam olarak nasil oluyor bilmiyorum
Buarada ibrahim suresini okumaya basladim ben
Carsambaya kadar okuyabildigim kadar okumak istiyorum cünkü tedirginim tuttumu tutmadimi diye dualarda güc buluyorum

Allah razi olsun peki söyle bir sorum daha olcak listeye beni ekleyip dua vericeksiniz ben bu duayi sabah veya gece okusam olurmu cünkü markette calisiyorum haftayada vardiyem 13-22.30 tüm jafta cuma haric
okuyunca size yazar haber veririm okudum diye olurmu yoksa bir süresi günümü var okumanin
Carsambaya kadar okuyabildigim kadar okumak istiyorum cünkü tedirginim tuttumu tutmadimi diye dualarda güc buluyorum
Yeni liste hazirlandiginda 10 gün süresi oluyor istediginiz saatte okuyabilirsiniz okuduktan sonra buraya yazarsınız.Bu arada dua niyetine okundugu için hasta da olsaniz okuya bilirsiniz.Liste ne zaman hazırlanir bilmiyorum.Asimisa arkadaşımız görünce sizinle iletisime gecer.

merhaba Eckubra Eckubra arkadaşım güzelce açıklamış. Liste bugün başlıyor isminiz nedir sizi ekleyeyim. Duamızı her bir arkadaşımızın adına birer birer niyet ederek okuyoruz. Tüm listeyi bitirince bildirim yapıyoruz. 🌹

22.10.2023 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:

ANLAMI:

2. nursevdi nursevdi (NURSEVEN)
3. Asimisa Asimisa (ARMAĞAN)
4. E ebra34 (FERİDE)
5. seymaa-34 seymaa-34 (NEBİYE KIZI ŞEYMA)
6. @anneolmakkistiyorumm (YASEMİN)
7. Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim (AYŞE KIZI ESRA)
8. Eckubra Eckubra (NİMET KIZI ECE)
9. True_orange True_orange (AHMET KIZI YASEMİN)
10. goldBride goldBride (ŞEHNAZ KIZI DUYGU)
11. V e n u s V e n u s (ÖZGE)
12. CYdA CYdA (CEYDA)
13. E Ebeebe (MÜZEYYEN KIZI EBRU)
14. aysen- aysen- (ARZU KIZI AYŞEN)
15. H harivefaa (AYNUR KIZI HARİKA)
16. D Duamda1

Listemizin tamamlanma tarihi: 01.11.2023

LİSTE ŞU AN ALIMLARA AÇIKTIR

Yeni liste hazirlandiginda 10 gün süresi oluyor istediginiz saatte okuyabilirsiniz okuduktan sonra buraya yazarsınız.Bu arada dua niyetine okundugu için hasta da olsaniz okuya bilirsiniz.Liste ne zaman hazırlanir bilmiyorum.Asimisa arkadaşımız görünce

merhaba Eckubra Eckubra arkadaşım güzelce açıklamış. Liste bugün başlıyor isminiz nedir sizi ekleyeyim. Duamızı her bir arkadaşımızın adına birer birer niyet ederek okuyoruz. Tüm listeyi bitirince bildirim yapıyoruz. 🌹
Şadiye ismim

Selam aleyküm ben çoktan okudum ama buraua yazmayı unuttum hakkınızı helal edin bütün arkadaşlar için okudum Rabbim kabul etsin 🌺
Amin Allah razi olsun
rabbim dua edenlerin duasi hürmetine gönül muradimizi cümleten kabul eylesin Amin
Bende okudum herkezin ismine ayri ayri niyet ederek Rabbum kabul etsin tez zamanda amin

X