Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Kızlar bugün son gün. Yarın sabah yeni liste açılacak. Bitiren arkadaşlarımıza haksızlık olmaması adına bu akşam bildirim yapmayanları yarınki listeden çıkarmak zorunda kalacağım Lütfen bitirmeye çalışın bu akşam

V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
B bulser34 (ŞERİFE)
SonsuzUmut (ZERRİN) (gebeliğindeki sağlık sorunları için )
D Durgunnn (DENİZ)
C cansu_tr (CANSU)
N ndulaak ( NAZİFE KIZI NESRİN )
Umutlu Anne Bekleyiste ( MÜRÜVVET )
Arslan5858 ( ŞEYMA ) UMREDE
talena ( BEYHAN KIZI ÖZGE )

Ben bitirdim canım
Allah kabul etsin
Tez zamanda evlatlarımızI bizlere bağışlasın.sağlıkla devam eden gebelikller, kavuşmalar devam etsin.
Benden yana herkese hakkım helal olsun
sizlerde helal edin
Helal olsun kuzum benim Allah razı olsun rabbim en kısa zamanda bebisini nasip etsin inşallah

Ben okuyorum az kaldı canım bitireceğim inşallah

Canım bende bitirdim Allah kabul etsin

Kuzum ben okudum çoktan Allah kabul etsin inşallah

Kızlar bugün son gün. Yarın sabah yeni liste açılacak. Bitiren arkadaşlarımıza haksızlık olmaması adına bu akşam bildirim yapmayanları yarınki listeden çıkarmak zorunda kalacağım Lütfen bitirmeye çalışın bu akşam

V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
B bulser34 (ŞERİFE)
D Durgunnn (DENİZ)
C cansu_tr (CANSU)
N ndulaak ( NAZİFE KIZI NESRİN )
Umutlu Anne Bekleyiste ( MÜRÜVVET )

Canım bebişin nasıl oldu en son umrede dua etmiştin bize bizden de dua istemiştin umarım senin ve bebeğinin sağlığı yerindedir rabbim yanınızda olsun
Canım benim sorduğun için Allah razı olsun yarın dönüyoruz Türkiyeye hala durumum belli değil bütün iğnelerimi ilaçlarımı kullandım leke tarzı durumlar da yaşamadım çok şükür kasık ağrısı dışında bakalım inan bilmiyorum döner dönmez kese ve kalp atışı için gideceğim ve ben de çok merak ediyorum çok endişeliyim inşallah bebeğim benimledir ve sağlıklıdır

Seninledir kuzum Allah'ım o mübarek yerlerde sımsıkı annesine tutunmasını sağlamıştır Allah'ım dualrini kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…