Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Merhaba bende katılabilir miyim dualarınıza bende okurum dua ederim nasıl olacaksa yardımcı olursanız sevinirim bende tüp bebek tedavisine bugün başladım
Pazartesi başlayacak olan listeye yazarım canım. Önceki sayfalara bak listenin altında notlar yazıyor. Onları oku anlamadığın bişey olursa sorabilirsin canım.

Selam aleyküm Hepsine okudum RABBİM kabul etsin inşallah hakkınızı helal edin biraz geç oldu bu ay olmiycam liste çok kalabalık yetistiremiyorum toplam 4 bin 5 bin okusam kolay okurum ama ismini niyet ederek okumam gerek bide abdestli olmak gerekiyor sabah namazından sonra okuyorum ama yetistirmesem kimsenin hakkına girmek istemiyorum RABBİM hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

iki prensesin annesi listeyi tamamladım canm dilerim ki dualarımız kabul olur Kızımın 1yaş doğum gününden önce gruba tekrar gelip duaya katılmış olmanın huzurunu yaşıyorum şu anda. İnşallah siz de bu güzel duyguyu bir an önce yaşarsınıZ Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Umudunuzu hiç kaybetmeyin tüm anne olmak isteyenler her zaman dualarımda. Bu arada talena senin için de okudum. Hoşçakalın

Canım abdestli okumak şart değil. Özel günde de okuyabiliyor. Ben toplu olarak 4100 tane okuyup bitince isim isim niyet ederek hediye ediyorum. Listeden çıkmadan bu şekilde oku istersen. Ama çıkmak istiyorsan sen bilirsin canım

Kızlar şu an cepten girdiğim için sayfayı güncelleyemiyorum. Yarın sabah bu listeden okumayan kimler kaldı bakacağım.ve akşamüstü yeni listeyi yayınlayacağım. Lütfen en geç yarın akşama kadar bitirip bilgi verin. Yoksa ertesi gün listeden çıkarmak zorunda kalacağım. Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…