Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Sana da com geçmiş olsun canım benim hormonlara bakıldı hiçbirinde sıkıntı yok. Sadece dış gebelikten sonra iki kez polikistik görünüm var dedi adetin 3.dönemlerinde gittim iki doktorada. Daha önce de çok muayene oldum hiç polikistik görünüm çıkmamıştı. Kendi doktorum da hormonlar normal olduğu için polikistik görünümün bazı aylar olabileceğini söyledi. Tek başına polikistik over diyemeyiz dedi. Bende glifor kullanıyorum hafif ınsulin direnci var. Bir de yumurtlamaya yardımcı myo inositol içeren folik asit yazdı doktorum onu kullanıyorum. Adetlerim benim hiç şaşmaz 23 24 günde bir olurum. Polikistik görünümü de o yüzden önemsemedi sanırım benim doktor. 21.gunde Progesteron da bakıldı yumurtlama oluyor o sonucta iyi cikinca 6 ay deneyin dedi doktor. Bende kendim birkaç vitamin kullanıyorum. Omega 3 ve multivitamin birde magnezyum çinko takviyesi alıyorum. Hayırlısı inşallahtan hepimiz için. Rabbim bize de anne baba olmayı nasip etsin inşallah @🤲
Bende çok yakın aralıklar la adet oluyordum ama bendeki polikistik kesin tüp bebek tedavilerimde hicbir şekilde polikistik görünüm görmedi doktor sadece yumurta oluşumunda ve toplama esnasında çıkıyordu oda yumurtalarimin çatlama ve gelişmesine engel oluyordu ilaçsız büyümüyor şuan hormonlarım düzene girmeye başladı artık bundan sonrasi nasip 🤷‍♀️

Selamlar burayı yeni gördüm yarın namazda bende edeceğim duayı. Beni de listeye dahil edermisiniz. 1.5 yıllık evliyim. 32 yaşındayım. Ilk 6 ay korunduk salak gibi. Sonra ilk deneme oldu ama maalesef düşükle sonuçlandı. Ara verdik düşükten dolayı 3 ay. Sonra 3.denemede yine tuttu bu kez dış gebelik oldu ve iğne ile düşürüldü. 6 ay korunma süresi verdi doktorlar. Korunma süresi bitti 2 aydır deniyoruz ama şimdilik bir şey yok. Bütün testler normal cıktı ama sadece ultrasonda hafif polikistik görünüm var dendi. Doktorlar tedavisiz kalabilirsin diyor ve 6 ay denememi sonra gelmemi söyluyorlar. Başka da bir şey demiyorlar. Ne deneyecegimi şaşırdım artık. Rabbim dualarımızi duysun ve kabul etsin inşallah 🤲
Canım yeni listemiz ayın 18'inde başlayacak inşallah, o tarihte tekrar yazarsan eklerim seni de 😘

Bende çok yakın aralıklar la adet oluyordum ama bendeki polikistik kesin tüp bebek tedavilerimde hicbir şekilde polikistik görünüm görmedi doktor sadece yumurta oluşumunda ve toplama esnasında çıkıyordu oda yumurtalarimin çatlama ve gelişmesine engel oluyordu ilaçsız büyümüyor şuan hormonlarım düzene girmeye başladı artık bundan sonrasi nasip 🤷‍♀️
Gerçekten çok ilginç ya. Her doktor da farklı şey söylüyor deli ediyorlar insanı. Rabbim yardımcımız olsun. Aynen canım nasip

YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
"RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:
"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE."

1- K kartanem2 (SULTAN) 🌠
2- feride67 feride67 (VİLDAN)(tüp bebek tedavisi)
3- @Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
4- gly23 gly23 (REMZİYE KIZI GÜLAY) 🌠
5- nursevdi nursevdi (KADİR KIZI NURSEVEN) 🌠
6- dvtb dvtb (MEHMET KIZI TUBA) 🌠
7- Minnoskafa Minnoskafa (GAMZE)

8- D dilanmavi (NACİYE)🌠
9- iki prensesin annesi iki prensesin annesi (YADİGAR)
10- @ebra34🌠
11- canparcamugurum canparcamugurum (NURİYE KIZI ÖZLEM)🌠
12- C Chmvlv (HAVVA)🌠
13- B Bademmm388 (FATOŞ)🌠
14- Ocalh Ocalh (HATİCE) 🌠
15- E emel8019 (EKREM KIZI EMEL)🌠
16- L Lost_princess (NURŞEN)
17- @bitter cikolataa (NESRİN KIZI BURCU) (Tüp bebek tedavisi) 🌠
18- B bulser34 (ŞERİFE)
19- yalutserkan yalutserkan (HATİCE KIZI TÜLAY)🌠
20- @KARA mizah (ZERRİN) (Bebeğinin test sonucunun temiz çıkması için dualarınızı bekliyor 🤲)
21- A abutruno (TUĞBA)
22- Hasretim30 Hasretim30 (ESİN)
23- M M_atruska (HAZAL)
24- Ecmel-vera Ecmel-vera (FEYZA)
25- D Durgunnn (DENİZ)
26- C Cyd11 (CEYDA)
27- @hayal alemi (KÜBRA)
28- B Beklenen2 (KÜBRA)
29- Sevil5 Sevil5 (SEVİL)🌠
30- D Defneveali (SEMANUR) 🌠
31- Mavibirumut Mavibirumut (İBRAHİM KIZI ŞERİFE)🌠
32- mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm (ELVİRA)
33. T tugbaemreyagmur (TUĞBA)
34. @gizlibiruyeee (MELTEM)
35. @Olivestar (SAADET)🌠
36. @Nurnurnur3434 (AYŞENUR)
37. talena talena

Bu listemizin tamamlanma tarihi:

En geç 17/10/2019

NOT: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

NOT 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.

LİSTE ŞU ANDA ALIMLARA KAPALIDIR.

Kızlar hamileydim ve testlerim riskliydi dua istemiştim daha önce kayıplarım ve stresli bir hamileliğim var şuan bir sürü ilaç kullanıyordum yurt dışına test yollamıştık çok şükür testim temiz çıktı allah çoçuğu olanım bekleyenin isteyen herkesin gönlüne göre versin hepimizin Salih sağlıklı evlatları olsun inş allah hepinizden dua eden etmeyen herkesten razı olsun

Kızlar hamileydim ve testlerim riskliydi dua istemiştim daha önce kayıplarım ve stresli bir hamileliğim var şuan bir sürü ilaç kullanıyordum yurt dışına test yollamıştık çok şükür testim temiz çıktı allah çoçuğu olanım bekleyenin isteyen herkesin gönlüne göre versin hepimizin Salih sağlıklı evlatları olsun inş allah hepinizden dua eden etmeyen herkesten razı olsun
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı sonra da sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Darısı bize inşallah 💓 💓 💓

YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
"RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:
"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE."

1- K kartanem2 (SULTAN) 🌠
2- feride67 feride67 (VİLDAN)(tüp bebek tedavisi)
3- @Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
4- gly23 gly23 (REMZİYE KIZI GÜLAY) 🌠
5- nursevdi nursevdi (KADİR KIZI NURSEVEN) 🌠
6- dvtb dvtb (MEHMET KIZI TUBA) 🌠
7- Minnoskafa Minnoskafa (GAMZE)

8- D dilanmavi (NACİYE)🌠
9- iki prensesin annesi iki prensesin annesi (YADİGAR)
10- @ebra34🌠
11- canparcamugurum canparcamugurum (NURİYE KIZI ÖZLEM)🌠
12- C Chmvlv (HAVVA)🌠
13- B Bademmm388 (FATOŞ)🌠
14- Ocalh Ocalh (HATİCE) 🌠
15- E emel8019 (EKREM KIZI EMEL)🌠
16- L Lost_princess (NURŞEN)
17- @bitter cikolataa (NESRİN KIZI BURCU) (Tüp bebek tedavisi) 🌠
18- B bulser34 (ŞERİFE)
19- yalutserkan yalutserkan (HATİCE KIZI TÜLAY)🌠
20- @KARA mizah (ZERRİN) 🌠
21- A abutruno (TUĞBA)
22- Hasretim30 Hasretim30 (ESİN)
23- M M_atruska (HAZAL)
24- Ecmel-vera Ecmel-vera (FEYZA)
25- D Durgunnn (DENİZ)
26- C Cyd11 (CEYDA)
27- @hayal alemi (KÜBRA)
28- B Beklenen2 (KÜBRA)
29- Sevil5 Sevil5 (SEVİL)🌠
30- D Defneveali (SEMANUR) 🌠
31- Mavibirumut Mavibirumut (İBRAHİM KIZI ŞERİFE)🌠
32- mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm (ELVİRA)
33. T tugbaemreyagmur (TUĞBA)
34. @gizlibiruyeee (MELTEM)
35. @Olivestar (SAADET)🌠
36. @Nurnurnur3434 (AYŞENUR)
37. talena talena
* @Mrsiron (ZERRİN KIZI BAHAR) yeni listede olacak

Bu listemizin tamamlanma tarihi:

En geç 17/10/2019

NOT: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

NOT 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.

LİSTE ŞU ANDA ALIMLARA AÇIKTIR.

Son düzenleme:
X