Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Teşekkürler adet oldum aksi gibi. Biter bitmez başlayacağım

Minnoskafa canım ben 12. Sıradayım bana gelen olmamıştır, bugün listeden ayrılıyorum hakkınızı helal edin Rabbim herkesin gönlüne göre evlat versin tez zamanda banada nasip etsin inşaAllah bir süre dinlemeye karar verdim

YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
"RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:
"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE."

1- K kartanem2 (SULTAN)
2- feride67 (VİLDAN)
3- @Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
4- @gulay23 (REMZİYE KIZI GÜLAY)
5- nursevdi (KADİR KIZI NURSEVEN)
6- dvtb (MEHMET KIZI TUBA)
7- Minnoskafa (GAMZE)

8- D dilanmavi (NACİYE)
9- @denizkaplan (YADİGAR)
10- E ebra34
11- canparcamugurum (NURİYE KIZI ÖZLEM)
12- C Chmvlv (HAVVA)
13- B Bademmm388 (FATOŞ)
14- Ocalh (HATİCE)
15- E emel8019 (EKREM KIZI EMEL)
16- @Nrsn03 (NURŞEN)
17- @bitter cikolataa (BURCU)
18- B bulser34 (ŞERİFE)
19- yalutserkan (HATİCE KIZI TÜLAY)
20- @Kara mizah (ZERRİN)
21- A abutruno (TUĞBA)
22- Hasretim30 (ESİN)
23- MelodiminEsi (GÜLSÜM)
24- @Saadetim33 (HAZAL)
25- @Ayral1949 (FEYZA)
26- @_dnz_52 (DENİZ)
27- C Cyd11 (CEYDA)
28- @hayal alemi (KÜBRA)
29- B Beklenen2 (KÜBRA)
30- Mrsiron_ (BAHAR)
31- @Sevil5 (SEVİL)
32- D Defneveali (SEMANUR)
33- @Mavibirumut (İBRAHİM KIZI ŞERİFE)
34- mucizeistiyorumm (ELVİRA)
35- yeniuye01 (SEVDA)
36. @tugbaemreyagmur (TUĞBA)

Bu listemizin tamamlanma tarihi:

En geç 02/10/2019

NOT: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

NOT 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.

LİSTE ŞU ANDA ALIMLARA AÇIKTIR.

Merhaba listeden beni de çıkartın lütfen. Alkol alanların kırk gün duası kabul olmaz diye biliyorum. Ben artık eşim yüzünden ümidi kesiyorum. Olmayacak. Kendime zarar vermemek için bir bira içtim. Aksi takdirde daha önce yapmıştım bedenime zarar verebiliyorum. Aslında hayatım boyunca alkolden uzak durdum. Allah a yalvardım uzak tut beni diye ama olmadı. Sebebini bilmediğim şekilde kabul etmiyor duaları j . Delirmemek için içtim bu gece. Kusıra bakmayın. Ağlayarak yazıyorum size. Hakkınızı helal edin. Hiç bir şeyin değiştirmek için çabalamayan bir adamı sevip güvenmişim. Yaşım 37. Bu saatten sonra umudu kesmem lazi . Neden Allah bebi sevgiye muhtaç edip ağlatıyor bilmiyorum. Çok yoruldum çok

Canım lütfen sakin ol. Hiçbirimiz dört dörtlük değiliz. Tam aksine şimdi daha çok sarılman lazım duaya. Senin durumunda olan bi insanın ısrarla dua etmeye çabalaması gerek ve bu çaba Allah katında çok kıymetli. Sakın kabul olmuyor diye düşünme. Dualarımızın hiçbiri karşılıksız kalmaz sadece biz sabırlı olmalıyız.

Alkol aldım olur mu ki ? Çok mutsuzum çok. Kendime zarar vermek istedim. Bi kaç kere jilet attım kendime mutsuzken. Geçmedi başka türlü. Allah a çok güvendim. Ama hep ters.gidiyor herşey. Neden beni sevmiyor bilmiyorum. Kimseye zararım yok ki. Daha geçen gün kediye mama verdim sokakta. Başımın gözümün sadakası olsun dedim. İnsanlara da yardım ediyorum. O neden bırakıyor beni yalnız ve çaresiz aklım almıyor. Ne istiyor ki benden.

Yanlış bişey söylemek istemiyorum alkol hakkında bilgim yok ama Allah dan umudunu kesme bende senin gibi düşünürdüm bazı zamanlar okadar dua ediyorum Allah beni görmüyor diye ama sonunda şunu anladım duam kabul olsa da olmasa da gönül kabul olmasından yana vazgeçmicem dua etmekten çünkü beni rahatlatan tek şey o.. yazını görünce üzüldüm içim burkuldu öyle düşünme sen dualarım kabul olmuyor diye zamanı var demekki bebek konusunda bi çok şey yaşamış biri olarak söylüyorum bunu tuzum kuru değil yani üzme kendini hiçbişey için değmez sadece kendine bak seni bebek konusu mutsuz ediyorsa çıkar hayatından eşinle sorunun varsa bi psikatriye git kendin atlatamıyosan şuan üzgünsün ondan yazdın bunları ama Allah seni seviyor ve sendr diğerleri gibi kulusun seni unutmadı topla kendini lütfen sakin ol..

Canim rabbim seni yanlız bırakmak istese bizi karşına çıkarmazdı birbirimizi tanımıyoruz ama yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz sen sakin umidin kaybetme her şerde bir hayir vardir sakin allahtan ümidini kesip asi gelme rabbimin sınırsız kapıları elbet seninde duanı duyordur ama vakti vardır. Sen şimdi abdestini al secdeye dön tövbeni yap rabbime sığın

Canım Rabbimiz bizi bizden daha iyi biliyor. Alkol aldın diye bir haram işledin diye sakın kendini soyutlama. Ne derler para ile imanın kimde olduğu belli olmaz. Belki senin ettiğin dua Allah katında bizimkinden daha yücedir, bilemeyiz.
Allah duaları üç şekilde kabul eder, birincisi hemen olur, ikincisi sabredip vakti geldiğinde olur, üçüncüsü bu dünyada kabul olmadı diye düşünsen bile ahirette o dualar sana altından köşkler olarak döner. Yani hiçbir zaman ettiğin dua boşa gitmez. Rabbim seni sevmeseydi yaratmazdı unutma

Bende yanlış birşey söylemek istemem canım ama duadan Allahın yolundan vazgeçme bu dünyada herkes bir imtihanın içinde.. Allah en sevdiğine habibim dediği peygamber efendimize bu dünyada ne imtihanlar vermiş annesizlik babasızlık hatta kimsesizlik, hakaretler, hatta birçok kez evlat acısı.. tamam peygamber değiliz ama o bizim örneğimizse sabretmek gerek sabredenlerin ve Allaha inananların yeri cennettir. Rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah bol inşirah suresi oku

Tüm listeye okudum rabbim dualarımızı kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…