Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

arkadaşlar inşallah yeni listede bende varım. şuanda adetliyim 10 mayısa kadar okurum inşallah..
bende bu arada tüp bebek tedavisi görüyorum... embriyolarım dondurulmuştu... transfer ertelenmişti. bugün doktora gittim. herşey normal bu ay başlayabiliriz dedi.. bir anda heyecanlandım :-) sizle paylaşmak istedim bu özel durumumu.. bu ay çok duaya ihtiyacım var ... :-(
Allah hakkımızda hayırlısını versin.. hepimize hayırlı evlatlar versin inşallah....
Allahım yüzünü güldürsün inşallah, bende 39 yaşına doğru yol alıyorum sebepsiz infertilite ama olmuyor 2,5 yıldır, iğneli aşılama yaptırdım 2 kere ondan da sonuç alamadım , yılbaşına kadar bekleyip tüp bebek yaptırıcam maddiyattan dolayı gidemiyorum özele..o da nasip işi tüp bebek tedavisi iğneler biraz zorluyor sanırım iğnelide bende biraz deneyimledim, artık o da vesile olur inşallah güzel haberini bekliyorum tedavinin güzel geçmesi dileğiyle

Allahım yüzünü güldürsün inşallah, bende 39 yaşına doğru yol alıyorum sebepsiz infertilite ama olmuyor 2,5 yıldır, iğneli aşılama yaptırdım 2 kere ondan da sonuç alamadım , yılbaşına kadar bekleyip tüp bebek yaptırıcam maddiyattan dolayı gidemiyorum özele..o da nasip işi tüp bebek tedavisi iğneler biraz zorluyor sanırım iğnelide bende biraz deneyimledim, artık o da vesile olur inşallah güzel haberini bekliyorum tedavinin güzel geçmesi dileğiyle
amin çok tşk ederim. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah :-)

inşallah tedaviye gerek kalmadan doğal hamile kalırsınız. Rabbim hayırlı evlatlar versin inşallah... Tüp bebek sürecine başladıktan sonra Rabbim bir kolaylık veriyor.(tüp bebekteki iğneler öyle zor değil gözünüzde büyütmeyin.. asıl sorun psikoloji o yoruyor insanı ).. sonu güzel olsun inşallah da herşey unutulur :-)

Allah işinizi rast getirsin inşallah.. evet maddiyat olarak çok zorluyor... eğer devlette yaptırma imkanınız varsa onu da deneyin beklemeyin.... belki rapor falan çıkar.. o zaman daha uygun olur

Allah işinizi rast getirsin inşallah.. evet maddiyat olarak çok zorluyor... eğer devlette yaptırma imkanınız varsa onu da deneyin beklemeyin.... belki rapor falan çıkar.. o zaman daha uygun olur
evlilik süresi 2 seneyi yeni geçti meğer sebepsiz infertilite de 3 sene evlilik süre şartı varmış bilmeyen arkadaşlar varsa yazıyorum rapor hemen çıkar sanıyordum bu sebeple iki kere iğneli aşılama yaptırdım ordan da sonuç alamadım. raporun belli kriterleri var eşlerde sorun olmalı bizde ki sebepsiz bu sebeple süreyi beklicez, keşke önceden bilgim olsaydı rapor konusunu..zamanı gelirse rapor çıkarıcam devlet hastanesinde düşünüyorum
seninde işin gücün rast gelsin canım Allah razı olsun

Minnoskafa Minnoskafa listeyi bitirdim canım yenisinde de varım inşaAllah, Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın...Ayrıca herkese şimdiden hayırlı bereketli ramazanlar diliyorum rabbim bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine herkesin gönlünün muradını versin 😘😘🥰🥰
Yüreğine sağlık bitanem 🌷 Sana da hayırlı Ramazanlar 🌼 Rabbim bu rahmet ayı hürmetine hepimizin gönlünün muradını versin inşallah ❤️ Hep güzel haberler alabilmek nasip olsun 🌼🌼

YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
"RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:
"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE."

1- K kartanem2 (SULTAN) 🧡
2- umutolsun umutolsun
3- feride67 feride67 (VİLDAN)
4- V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
5- GlySn GlySn (FEVZİ KIZI GÜLAY)
6- gly23 gly23 (REMZİYE KIZI GÜLAY) 🧡
7- ayseayse07 ayseayse07 (KAHRAMAN KIZI AYŞE)
8- nursevdi nursevdi (KADİR KIZI NURSEVEN)
9- dvtb dvtb (MEHMET KIZI TUBA)
10- whiterose00 whiterose00 (TÜP BEBEK TEDAVİSİ)
11- Minnoskafa Minnoskafa (GAMZE)

12- D dilanmavi (NACİYE)
13. akasya1612 akasya1612
14- agustos72 agustos72
15- G Guuness (AYŞE KIZI RABİA)

16- @denizkaplan (YADİGAR)
17- N Neyane (HİLAL)
18- E ebra34 🧡
19- Hasretim30 Hasretim30
20- sofia90 sofia90 (MELEK)
21. @Sevvaly0109
22. @sekerportakali_m
23. canparcamugurum canparcamugurum (NURİYE KIZI ÖZLEM)
24. dior34 dior34 (DİDEM)
25. G Gonlumcicekolsun (EMEL)
26. P Podik (NADİRE BERNA)
27. N nas ecrin(ZEKİYE)
28. @Kurkmantolumdnn (ŞERİFE)
29. sher33 sher33 (FATMA KIZI SEHER) 🤰
30. @Hurma99 (EDA) 🧡
31. sera44 sera44 (FADİME KIZI SEVDA)
32. @Hazal-4228 (ESRA)
33. nazah35 nazah35 (NAZLI)
34. S Sibel1515uk
35. M Minnos767 (YASEMİN)
36. C Chmvlv (HAVVA)
37. @memurhanim (YONCA)
38. @Zeynep zp
39. utkuemel utkuemel
40. @Rumeysa___
41. @HuzunluMedusa (KÜBRA)

Bu listemizin tamamlanma tarihi:

En geç 10/05/2019

NOT: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.

evlilik süresi 2 seneyi yeni geçti meğer sebepsiz infertilite de 3 sene evlilik süre şartı varmış bilmeyen arkadaşlar varsa yazıyorum rapor hemen çıkar sanıyordum bu sebeple iki kere iğneli aşılama yaptırdım ordan da sonuç alamadım. raporun belli kriterleri var eşlerde sorun olmalı bizde ki sebepsiz bu sebeple süreyi beklicez, keşke önceden bilgim olsaydı rapor konusunu..zamanı gelirse rapor çıkarıcam devlet hastanesinde düşünüyorum
Allah razı olsun. inşallah.. benimde rapor hakkım vardı.. raporum çıktı ama sadece devlette kullanabilirsin dediler. dışarı raporumu vermediler.üniversite hastanelerinde çok prosedür var.. ben çok uğraştım... ama sonuçta hakkım olanı vermediler... devlette olmayan imkanlardan dolayı bende özel yaptırmak durumunda kaldım...

3 aşılama yaptırıp gene 3 yılı beklemek durumunda mısın ki ?? bu işler çok karışık çok prosedür var.. kimse doğru dürüst bilgi vermiyor.. benim raporumu vermeyeceklerini bilseydim hiç uğraşmazdım.. emar, rahim filmi , tahliller falan bir sürü şey...
kadınla ilgili prosedür bittikten sonra ürolojiye sevk ediyorlar gene bir sürü tahlil, emar , genetik falan istiyorlar...
sizin genetiğinize bakıldı mı ???

ben sadece 2 kere iğneli aşılama yaptırdım, süreç söyle başlıyor tahliller yapılıyor hsg çekildi sorun çıkmadı, sebepsiz infertilite teşhisi konuldu önce iğneli aşılama yaptırılıyor ,eğer eşlerin mesela kadının amh değeri yumurta rezervi v.s. düşük yada tüplerde sorun varsa vs.s gibi sorunlar varsa direkt rapor çıkıyor süre yok googlde bakarsanız raporun sebepleri var; eşlerde sorun yoksa rapor çıkmıyormuş 3 sene bekleniyor, . şu an yaş kısımında da düzeltilme var 39 yaş kriteri 40 yaş olarak düzeltildi resmi gazetede var ama hastanelerde çok bilen kişi yok, sanırım yazı olarak bildirilmemiş, ben devlet hastanesinde aşılama olurken bunu hemşireye söyledim, ama tüp bebek birimlerinin bilgisi var yaş 40 a çıkarılmış. sizin sebep neydi sebepsizmi

ben sadece 2 kere iğneli aşılama yaptırdım, süreç söyle başlıyor tahliller yapılıyor hsg çekildi sorun çıkmadı, sebepsiz infertilite teşhisi konuldu önce iğneli aşılama yaptırılıyor ,eğer eşlerin mesela kadının amh değeri yumurta rezervi v.s. düşük yada tüplerde sorun varsa vs.s gibi sorunlar varsa direkt rapor çıkıyor süre yok googlde bakarsanız raporun sebepleri var; eşlerde sorun yoksa rapor çıkmıyormuş 3 sene bekleniyor, . şu an yaş kısımında da düzeltilme var 39 yaş kriteri 40 yaş olarak düzeltildi resmi gazetede var ama hastanelerde çok bilen kişi yok, sanırım yazı olarak bildirilmemiş, ben devlet hastanesinde aşılama olurken bunu hemşireye söyledim, ama tüp bebek birimlerinin bilgisi var yaş 40 a çıkarılmış. sizin sebep neydi sebepsizmi
yok erkek infertilitesi.. biz evleneli 2,5 yıl oldu ... yaşadığım yerde 2 üniversite hastanesi var... biri hiçbir şekilde rapor vermiyor dışarı.. diğeri 3 yıl evli olma şartı koymuş.. sebep ne olursa olsun..

bizden direk genetik istediler işte rahim filmi tahiller falan.. bende kan pıhtılaşması çıktı genetik de.... genetik çoğu yer başarısız tüp bebek yada düşüklerde falan istiyor... ama önemliymiş genetik tüp bebek tedavisinde

eşiniz ve siz antioksidan vitamin falan kullandığınız mı ?.. ( prowomen, promotil gibi.... ). bu antioksidan tarzı ilaçlar vücuttaki vitamin eksikliği gideriyor.. daha kaliteli yumurta ve daha kaliteli sperm üretimini sağlıyormuş..
benim eşim 1 yıla yakın kullandı ... inşallah faydası olmuştur...

inşallah tedaviye başlamadan hamile kalabilirsiniz... yanlış anlamayın sakın...
sağon kürü, incir kürü,ballı karışımlar, çakşır otu, antioksidan vitaminler, omega 3 gibi vitaminleri araştırın doktor tavsiyesiyle kullanın derim. çünkü tüp bebek tedavisinde bu vitaminler etkili oluyormuş. kaliteli yumurta ve sperm için.. bide psikoloji bu durumda çok etkili.. rahat ol kafaya atma demek kolay ama olmuyor biliyorum.. ama elimizde olan bir şey yok.biz tedavimizi olacağız elimizden geleni yapacağız. takdir Allahın. inşallah Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar verir.. kafanızı şişirdim. hakkınızı helal edin..

inşallah tedaviye başlamadan hamile kalabilirsiniz... yanlış anlamayın sakın...
sağon kürü, incir kürü,ballı karışımlar, çakşır otu, antioksidan vitaminler, omega 3 gibi vitaminleri araştırın doktor tavsiyesiyle kullanın derim. çünkü tüp bebek tedavisinde bu vitaminler etkili oluyormuş. kaliteli yumurta ve sperm için.. bide psikoloji bu durumda çok etkili.. rahat ol kafaya atma demek kolay ama olmuyor biliyorum.. ama elimizde olan bir şey yok.biz tedavimizi olacağız elimizden geleni yapacağız. takdir Allahın. inşallah Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar verir.. kafanızı şişirdim. hakkınızı helal edin..
bende çok konuşurum devamlı araştırma halindeyim hele ki yaş olayı olunca belki 20 lerimde olsaydım bu kadar stres olmazdım bende dualara sarıldım geç evlendim istemedim hemen ama erken evlensem iyi olurmuş çünkü hangi doktora gitsen yaşı bahane ediyor hele özeller tam paragöz. bir ara arısütü aldım 3 ay kulandım bıraktım param olsa hiç beklemicem özele giderim ama rapor için bekliyorum belki bu arada kendiğilnden olur nasip artık.
hastane kafasına göre rapor vermememezlik yapamaz , rapor için kadın yada erkek de sorun olması yeterli neden vermiyor anlayamadım, yılbaşında 3 yılınız dolar direkt alırsınız en kötü .

X