Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Canim oncelikle tebrik ederim rabbim sagsalim kucagina almayi nasip etsin inşallahhh ilk denemenmiydi ve sorunun neydi acaba benim de bu ay transferim varda hayirlisiyla
Merhaba canım Allah razı olsun çok teşekkür ederim darısı başına olsun inşallah benim 2.ci denememdi ilki kimyasal oldu maalesef çikolata kisti ve miyomum vardı ameliyat oldum 1 sene önce senin sorunun ne canım inşallah hayırlı sonuçlanır tedavi

Amiin inşallahh ben pcosum canim klomen kullandim 6-7kere olmadi gebelik son 7-8aydir adetlerimde duzeldi yine olmayinca sebepsiz infertilite teshisi koydular benim ilk denemem olacak çok heyecanliyim olacak diye doguyor icime inşallah gonlumdeki olur

lachelnnihan canım katılmak ister misin?
Tabi ki isterim neden olmasın ben de 8 yıldır bekliyorum bebeğimi rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla sağlığıyla beni de içine katsın Rabbim kucağımızi boş bırakmasın anne baba olmayı hayırlısıyla nasip etsin. BENI DE EKLE LISTENE TATLIM..

Katılırım canım ❤
Salı günü nasipse transferim var

Tesekkur ederim sweetgirlcandy canim benide etiketle

Bende geldim beybiler
Hoşgeldiniz hanımlar ekliyorum sizleri de listeye

Benim heralde transferim tam o olduğum güne gelecek gibi yine de daha önce olursa müsaade ederseniz günü belli olunca öne alalım arkadaşların da izni olursa tabi
Şimdi 2 sıra üste alıyorum o zaman. Daha erken olursa haber verirsin yine değiştiririz olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…