Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim arkadaşlarıma okudum Allah kabul etsin inşallah dileklerini gerçekleştirsin 🤲

Ssevincli Ssevincli Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim arkadaşlarıma okudum Allah kabul etsin inşallah🌺

Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim arkadaslarim ickn okudum❤️ saglikli ve hayirli evlat sahip olmalari dilegiyle🙏

Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim adına okudum rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah

Okudum Allah kabul etsin 🤲

Arkadaslar icin okudum😍

Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim arkadaşlarım için okudum .. Rabbim sağlıkla sihhatla evlatlarına kavuştursun inşallah

Ssevincli Ssevincli
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
Okudum kızlar rabbim kabul etsin sağlıklı evlatlar nasip etsin ❤

Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim rabbim sizlerin ve tüm isteyenlerin kulaklarını hayırlısıyla evlatla doldursun ikinize de 100 er kez okudum Allah kabul etsin insalalh🧿🙏🤰

Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim arkadaşlarımız için okudum Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🤲

Ilk iki arkadaşa şimdi okudum rabbim kabul etsin kusura bakmayın yoğun bir gündü yarın yetiştiririm hepsini inşallah 🤗

Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ikiniz için de ettim duami. Insallah dilediginiz gibi olur hersey. 💕

Rabbim hepimizin duasını kabul etsinn inşallah kalbinize ağzınıza sağlık🤲🏻❤️ Allah hepinizden razı olsunn🌸

X