hymenoplasty ve labioplasti

fairtale

ver bana düşlerimi
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
1.060
301
http://www.jinekolognet.com/barby-bebek-vajina.asp bu linkte suleyman eserdagin ameliyat teknigi anlatiliyor biri barbie bebek yani ic dudaklar cok az birakiliyor klitorisde dahil kapali gorunum,digeri hibrid dogal vajina ic dudaklarin uclari kesiliyor klitoris toparlaniyor, ayrica duzeltme icin gelen hastalarin arsiv goruntusu de var. https://www.gynecoestetic.com/labioplasti-ic-dudak-estetik-ameliyati-nasil-yapilir/ bu linkte de Özgür Kartalin ameliyat teknigi ve resimleri var vajina tipine gore ameliyat yapiyor. lutfen fikir verin bana arkadaslar tecrubeli arkadaslar yardimci olun hangisi hem goruntu hem his yonunden daha iyidir.

Yaklaşık 5 gün önce özgür kartala labioplsti oldm. Sonuç hüsran. Hiç bişey dedgi gbi olmadı . Ayağa kalkamıyorum ödem şişlik ve dayanılmaz acılar . 4 farklı ağrı kesici aldgm halde değişen biseu yok. Genital bölgem deri altı kanamasınan siyah oldu. Şekil desen henüz belli değil ama pişmanım. ...

Yaklaşık 5 gün önce özgür kartala labioplsti oldm. Sonuç hüsran. Hiç bişey dedgi gbi olmadı . Ayağa kalkamıyorum ödem şişlik ve dayanılmaz acılar . 4 farklı ağrı kesici aldgm halde değişen biseu yok. Genital bölgem deri altı kanamasınan siyah oldu. Şekil desen henüz belli değil ama pişmanım. ...

çok şaşırdım ve üzüldüm sizin için tip kaçtı sizinki, kombine labioplasti mi oldunuz belki iyileşince düzelir kendisi ne diyor bu kanamalara çok mu kesti acaba

Piskolojk olarak ktu durumdaym. Tek.Tek.ddigi acı eşiğin düşük. 2 günde bir gdip iğne yaptırıyorm. Ama şeklen de şu an mutsuzum bana gösterdiği şekil yok. Zten ödemeden bogum bogum

Ama daha sisler normal 3 aya ancak sekli oturur...ve acisida 1 hafta surer an az..en kisa zamanda iyilesmeniz dileğiyle

Bana ertesi gün ise gdebilirsnz dedi . 5 gün ve yataktan çıkamıyorum. Acidan ağlıyorum dayanamiyorm artk

Kişiden kişiye değişiyor mu bilmiyorm gerçekten. Kimi ertesi gün ise gderken kimi de ben gbi. Yaram enfeksiyon mu kaptı bilmiyorm. Ama sürekli pansuman temizlik bakımını yapiyorm. Dün klinige gittim baktı özgür bey normal dedi bu ödem ama ben acidan ağlıyordum karşısında o sirada

Tip1 olacak benimde büyük ihtimal en zor olani bir sure çekeceksiniz üzülmeyin sonuç iyi olacak allahin izniyle

Tip bir evet o yöntem de klitorise de mdahele ediyor bnde klitoris yukseligu yeri iyi die müdahale etmedi

Tip bir evet o yöntem de klitorise de mdahele ediyor bnde klitoris yukseligu yeri iyi die müdahale etmedi
sizin klitorise müdahale etmediği halde böyle acı çekiyorsanız benim acı eşiğim çok düşük mahvolurum, iç dudaklar tamamen kesildi mi

Evet kesildi tamamen üst kısımdan bırakılıp aşağı doğru çekilip yeniden iç dudak yapıldı ama şu an sislikten anlamıyorum :KK43:(

Hic merak etme eminim guzel olmuştur sonuçta bıçak degdi kolay değil. Bi 20 gün geçsin neydi ne oldu diceksin. Buz koymayı ihmal etme

ben anladımki psikolojik olarak bu ameliyata hazır değilim şimdilik vazgeçtim en iyisi lazere başlamak bakımlı olmak daha önemli

Evet kesildi tamamen üst kısımdan bırakılıp aşağı doğru çekilip yeniden iç dudak yapıldı ama şu an sislikten anlamıyorum :KK43:(
Çok geçmiş olsun öncelikle. Insallah bir an önce geçer acınız,iyileşirsiniz :KK43: düşündüğüm doktorlar arasında özgür bey. Iyileşip memnuniyet durumunuzu merakla bekliyorum. Bu arada özgür bey muayene ücreti alıyor mu ?

2. Buçuk ay oldu olalı o kadar acıya değdi. Sonuç beni tatmin etti. Bu kararı iyiki aldm diyorm. İlerledikçe zaman daha iyi olacak bnce. Sadece sabır gereken süreç. Thanks özgür beyyyyyyyyy :)

X