Hymenoplasti yaptıranların,yaptıracak olanların endişelerini paylaşıyoruz!

var canım bana %60 lık bişans verdi.yırtıklar cok fazla dedi ve birazda maddi sıkıntı var halledebilsem.tuttmama durumu var dediği için tekrar gitmedim ebru hanımla konustum aynı seylerı soyledım o bana %binbesyüz ameliyat basarısını veriyorum dedi geriye kalan senın elınde surekli su ıcmen gerekır ve sureklı kuru tutman gerekır ded..yani tek sorun zaman ve para şuannn..o pislikten de ses cıkmadı galiba tek basımayım bu durumda..

var canım bana %60 lık bişans verdi.yırtıklar cok fazla dedi ve birazda maddi sıkıntı var halledebilsem.tuttmama durumu var dediği için tekrar gitmedim ebru hanımla konustum aynı seylerı soyledım o bana %binbesyüz ameliyat basarısını veriyorum dedi geriye kalan senın elınde surekli su ıcmen gerekır ve sureklı kuru tutman gerekır ded..yani tek sorun zaman ve para şuannn..o pislikten de ses cıkmadı galiba tek basımayım bu durumda..

arkadaşım peki ebru hanım ebru zulfıkaroglu degıl mı? bu arda ne fıyat verdi??? YYENI MI GORSTUN ODA DUGUN DEN 3 GUN ÖNCE MUTLAKA GELMELİSİN DIYORMU? 10 GUN ÖNCE OLMAZMIYMIŞ ? ILLA 3 GUN

2bin demişti bi ay once gorstum tl de evet ebru zulfıkaroglu...

merak ediyorum %60 lık ihtimal olduğunu söyleyen doktor kimdi.böyle bir ihtimal varmı ya ben hiç doktora gitmedim ama tutmama gibi bişeyi hiç düşünmemiştim varmı böyle bişey :S 3 gün önce gitmek şartmı ebru hanımda soruya cevap gelmemiş ama..

merak ediyorum %60 lık ihtimal olduğunu söyleyen doktor kimdi.böyle bir ihtimal varmı ya ben hiç doktora gitmedim ama tutmama gibi bişeyi hiç düşünmemiştim varmı böyle bişey :S 3 gün önce gitmek şartmı ebru hanımda soruya cevap gelmemiş ama..

Tamamen tahmin üzerine konuşursak düzgün bakamazsak esneme riski var zaten dokular da problemliyse böyle bir şey olabilir. Esnemezse bir problem çıkmazsa üç gün önce gitmeye gerek kalmaz bence.

canım benm naptın halledebildin mi??

canım benm naptın halledebildin mi??

canım eflinaraf ebru hanıma yaptırdı bir yıl once kontrole gidememişti diploma almak için eskişehire geleceğinde kontrole gidecekti ondan sonra da hiç girmedi özel mesaj gönderdim cevap gelmedi nerelerde bimiyorum

Cok abartili tahris etmediyseniz kizlar o gun kullanilan bir malzeme var,ilk gece yerlestirip devamida olayn akisina birakiyosunuz kendinizi,pahalida degil ustelik.

X