Hymenoplasti icin sanlıurfada önerebileceglniz güvenilir doktor???

Lerzansu

Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2013
78
0
öncelikle mrblar bu foruma hemen hemem 2 haftadır üye oldum, hymenoplasti ile ilgili konuları günlerdir okuyorum ve kafam cok karıstı, benim urfa dısına cıkmam imkansız, ve güvenilir doktoru nasıl bulacagımıda bilemiyorum, sadece duydugum kadarıyla urfada bi uzman ebenin kızlık zarı dikimi yaptığı ve oda bana pek güvenilir gelmiyo, gecenlerde face üzerinden bi uzman doktorla knustum ama oda benimle pek ilgilenmedi, gelin bakalım dedi snra ne kadar msj atıysam cvp vermedi... Offfff offff umarım bilen vardırda yardımcı olur bu psikolojiden artık kurtulmak istiyorum...

Hic kimse bisey yazmamıs ya bu forumda hicmi urfalı yok, cok caresizim yaa offfff allahım sabır...

ebeyle bir görüş derim cnm . urfada böyle seyleri yapan birileri zor bulunur
bende biliyorum ama ebeyle tlfda knustum hic bir bilgi vermedi bana, muayene olmadan hic bisey söyleyemem diyo, dikim fiyatını bile söylemedi, kadın sırf para icin yapıyo yani tek derdi para, ondan cok sogudum baska bi doktor olsa o ebeye gitmem, ama en son baska carem kalmasa mecbur gidecem ama güvenemiyorum ya offff cok sıkıntıdayım..

dügün gibi bi durumun yoksa bu kadar kasma kendini.. ayrıca herkesin derdi para :) bunu da göz önünde bulundurmak gerek

dügün gibi bi durumun yoksa bu kadar kasma kendini.. ayrıca herkesin derdi para :) bunu da göz önünde bulundurmak gerek
dügün falan yok canım olsa görücü usulu olur büyük lhtimal ve buralarda bi kız istendimi 2-3 ay icinde dügün olur öyle 1 yıl bekleme falan olmaz yani, senin anlayacagın hemen halletmem gerekiyo, bi isteme durumu olsa asla o telasta bu isi halledemem canım, rabbim kolaylık verir insala cok umutsuzum..

bulursanız bana da dönermisiniz acaba bide ben gogleden kızlık zarı dikimi diye bi sayfa buldum bişey satıyorlar daraltıcı gibi bişeymiş birleşme sonucunda kan getiriyormuş orjinal kan renginde kutu içerisinde 2 adet var biri deneme amaçlıymış fiyatı 190 lira gibi birşey ben baktım ama ne kadar güvenilir bilmiyorum tabi bi bakın sizde isterseniz bana dönüş yapın mutlaka. başka çare bulursanızda bana dönün lütfen

Ben onlara inanmıyorum sizde inanmayın başka şehirde yaptırmayı düşünüyorum urfada yok çünkü kimseye güvenilmez burda antepde yada istanbulda bulmaya çalışıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…