hymeneoplasti dusunenler buraya

mrb arkadaşlar öncelikle hepinize çok teşekkür ederim inanınki paylaşımlarınızı okuyunca yalnız olmadıgımı anlıyorum bana destek veriyorsunuz benimle aynı sorunu paylaşıyorsunuz bi sorum olcak aranızda şişli medde yaptırıp sonuç alan varmı bende 1 sene önce kalıcı yaptırdım ama çok endişeliyim yardımcı olursanız çok sevincem

mrb arkadaşlar öncelikle hepinize çok teşekkür ederim inanınki paylaşımlarınızı okuyunca yalnız olmadıgımı anlıyorum bana destek veriyorsunuz benimle aynı sorunu paylaşıyorsunuz bi sorum olcak aranızda şişli medde yaptırıp sonuç alan varmı bende 1 sene önce kalıcı yaptırdım ama çok endişeliyim yardımcı olursanız çok sevincem

canım ben siisli mede yaptırmadım baska bi doktors yaptırdım ama memnun kalmadım yani garanti vermedi simdi tekrar sisli mede gidip genel anasteziyle bi işlem yapıyomus kesin garanti veriyo ve tekrar cagırmıyo onu yaptırmayı düşünüyorum...sen normal flepmı yaptırdın?

canım ben siisli mede yaptırmadım baska bi doktors yaptırdım ama memnun kalmadım yani garanti vermedi simdi tekrar sisli mede gidip genel anasteziyle bi işlem yapıyomus kesin garanti veriyo ve tekrar cagırmıyo onu yaptırmayı düşünüyorum...sen normal flepmı yaptırdın?

evet ben flep yaptırdım şişli medde gittigim doktor çok iyiydi bana garanti veriyodu hatta sık sık muaneyede gidiyorum ama malesef yinede korkuyorum ya kanama olmazsa diye

evet ben flep yaptırdım şişli medde gittigim doktor çok iyiydi bana garanti veriyodu hatta sık sık muaneyede gidiyorum ama malesef yinede korkuyorum ya kanama olmazsa diye

peki canim sana dugunden once gel dedimi yani dokularda esneme olur dedimi

dügünden 1 gün önce gel son kez bakalım dedi benim bide ne zaman evlenecegim belli degil açıkcası çok tedirginim

anladım canım benim doktorumda öyle dedi ama ben sehir dısında oldugum için gitme imkanım yok ayrıca sürekli bozuldumu diye tedirgin oluyorum hatta buaralar süpheliyim tekrardan dokular yırtılmıs olabilir:KK43: o yüzden önce kendi doktoruma gidicem kontrole tatmin olmazsam sölediklerinden sisli medde genel anastezili olan yöntemi yaptırıcamm

anladım canım benim doktorumda öyle dedi ama ben sehir dısında oldugum için gitme imkanım yok ayrıca sürekli bozuldumu diye tedirgin oluyorum hatta buaralar süpheliyim tekrardan dokular yırtılmıs olabilir:KK43: o yüzden önce kendi doktoruma gidicem kontrole tatmin olmazsam sölediklerinden sisli medde genel anastezili olan yöntemi yaptırıcamm

çok iyi düşünmüşsün inş bi sorun olmadan atlatırız canım

şişli med ücreti ne kadar acaba bilen var mı? fleb ve geçiici işlemin ücreti ne kadar arkadaşlar?

arkadaşlar merhaba kontrol sonucumu sizlerle paylaşmak istedim 2,5 ay önce flep kaydırma yaptırmıştım. geçen hafta kontrole gittim ve hiç bi problem olmadığını soyledi doktorum %99.9 kanarsın dedi. çok rahatladım ama tabiki o %1 ihtimalde düşündürmüyo değil beni. düğünden önce kontrole gitmemede gerek olmadığını soledi ama için rahat etmezse gel dedi. umarım bi problem çıkmaz 4ay sonra evleniyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun...

arkadaşlar merhaba kontrol sonucumu sizlerle paylaşmak istedim 2,5 ay önce flep kaydırma yaptırmıştım. geçen hafta kontrole gittim ve hiç bi problem olmadığını soyledi doktorum %99.9 kanarsın dedi. çok rahatladım ama tabiki o %1 ihtimalde düşündürmüyo değil beni. düğünden önce kontrole gitmemede gerek olmadığını soledi ama için rahat etmezse gel dedi. umarım bi problem çıkmaz 4ay sonra evleniyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun...

canım sen şahap inmeze yaptırdın değilmi? şahap bey son kontrole çağırmıyormuş inşallah güzel haberlerini alırız düğünden sonra durumunu bizimle paylaşırsan çok seviniriz :KK16: birde istediğin gibi hareket edebilirsin falan dedimi?

evet şahap beye yaptırdım istediğin gibi hareket edebilirsin dedi bide %1 ihtimal kanamazsan diye bişey soyledi bi püf noktası gibi bişey burdan anlatması biraz zor o yüzdende biraz daha rahatım.inşallah bi sorun çıkmaz...

evet şahap beye yaptırdım istediğin gibi hareket edebilirsin dedi bide %1 ihtimal kanamazsan diye bişey soyledi bi püf noktası gibi bişey burdan anlatması biraz zor o yüzdende biraz daha rahatım.inşallah bi sorun çıkmaz...

canım sana özelden mesaj attım ne söyledi lütfen paylaşırmısın?

canim anlatabildigin kadarini paylasabilirmisin bizede yardimci olurdun

canım fleb 1300tl geçici 1000

fiyatı diğer yerlere göre çok uygunmuş canım çok sağol... yaptıran ve memnun kalan vardır değil mi? riske atmak istemiyorum. düğünden 2 ay öncesi yeterli olur değil mi fleb yöntemi için. hadi diyelim fleb yaptıramadım. geçiciyi en fazla kaç gün önce yaptırmak gerekli?

arkadaşlar merhaba kontrol sonucumu sizlerle paylaşmak istedim 2,5 ay önce flep kaydırma yaptırmıştım. Geçen hafta kontrole gittim ve hiç bi problem olmadığını soyledi doktorum %99.9 kanarsın dedi. çok rahatladım ama tabiki o %1 ihtimalde düşündürmüyo değil beni. Düğünden önce kontrole gitmemede gerek olmadığını soledi ama için rahat etmezse gel dedi. Umarım bi problem çıkmaz 4ay sonra evleniyorum allah hepimizin yardımcısı olsun...

canım şahap bey hakkından formda memnun kalmadgını söyleyen arkdslar vardı şimdi bende ikilemde kaldım şahap beye mi ebru hanımamı yaptryım.birde şahap bey ne kadara yapıo cnm işlemı.ne güzel 4 ay sonra bu sorundan kurtuluosun.güzel haberlerını beklıorus

manolya doktorun ne yapılması gerektiğini söyledi?birde ne kadara oldun?sonucu lütfen burda paylaş eğer dediği dogruysa gerçekten kalıcı yapan ikinci doktor olacak bu nedenle bizi habersiz bırakma.inş dediği gibidir atlatırsın güzel haberini paylaşırsın

Kızlar aranızda yeniyim.Bu ameliyatı 10 gün önce oldum İstanbulda.O kadar tedirgin,cesaretsiz durumdaydım ki doktorum cesaretlendirdi beni.Düğünüme tam 4 ay var.Doktorum dikişlerin tuttuğnu ve 2 ay sonra kontrole gel dedi.Düğünüme 1 gün kala ise sadece bakmak istiyorum ne durumda dedi.Eğer gerekirse müdahale yapıcakmış.Allahım yardımcımız olsun.İnş sorunsuz atlatırız.Bu duruma sokanı Allaha havale ettim artık:KK43:

Kızlar aranızda yeniyim.Bu ameliyatı 10 gün önce oldum İstanbulda.O kadar tedirgin,cesaretsiz durumdaydım ki doktorum cesaretlendirdi beni.Düğünüme tam 4 ay var.Doktorum dikişlerin tuttuğnu ve 2 ay sonra kontrole gel dedi.Düğünüme 1 gün kala ise sadece bakmak istiyorum ne durumda dedi.Eğer gerekirse müdahale yapıcakmış.Allahım yardımcımız olsun.İnş sorunsuz atlatırız.Bu duruma sokanı Allaha havale ettim artık:KK43:

kime yaptırdın canım ameliyatı 10 gündemi dikişlerin tuttu dedi?

kime yaptırdın canım ameliyatı 10 gündemi dikişlerin tuttu dedi?

Canım daha önceleri sürekli muayene falan olduğum doktorumdu.Ve çok güveniyrm.Fatihte yeri.Cumartesi kontrole gittim.Tutmuş dikişler dedi.Nisanda kontrole çağırdı bi daha.Şimdilerde de ufak ufak dikiş parçaları düşüyor,bu da normalmiş.Dikişler eriyormuş çünkü.Bana sadece ağrı kesici verdi ameliyattan sonrada.10 dakka sürdü ameliyatım da.

X