Hüsranla sonuçlanan burun estetiği revizyonum😐😐

yldz_05

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2024
26
2
35
Merhaba arkadaşlar. Nefes problemim nedeniyle 5 yıl içinde 3 defa ameliyat oldum. İlk ameliyatım burun eti ameliyati oldu. Bir yıl falan normaldi nefesim. Sonra biraz nefes alıp vermede zorlamaya başladım 2 yil önce bir özel hastanede basarisz bir ameliyat geçirdim. Burnumun sol tarafı çöktü. Nefes alırken burnum tıkalıydi hep. Doktor desen ortada yok. Zaten dışarıdan geliyormuş. Hastane ilgisiz. Bir yıl sonra oldukça ıyi bir doktora revizyon oldum. Yurt dışından birsuru hasta ona geliyor. Bana burun kanatlarına kıkırdak ekleyeceğim ve güçlendirecgm dedi. Ameliyatım 3 saat sürdü. İçeride kıkırdak kalmış onları kullandı. Kontrollere gittim hersey yolunda dedi . Şu an 10. Ayindayim ameliyatın ve hiiiccc nefes alamıyorum. Dün başka kkb ciye gösterdim. Burun kanadı zayıf dedi doktorlar buna dikkat etmiyor paraya bakıyorlar dedi. Çok fazla Ameliyat olmak ıyi değil burnun bir tarafı düzelirken başka tarafı bozulur dedi ya öyle moralim bozuk ki anneme korkudan demiyorum. Dünyanın parasını verdik. Doktora güvendik o kadar. Nefessiz kaldım ya 😪

Doktorunuz kimdi acaba? Ve son görüştüğünüz doktor kim?
Revizyon ameliyatımı vepa Silapov yaptı 10 ay önce. İlk ameliyatımı başka hastane yapmıştı ve burnumun sol tarafı çökmüştü. Revizyon sonrası ben tampon çıkınca çok güzel nefes aldım. Ama burun oturmaya başladıkça tıkandı. Burun kanatları yeterince güçlü yapılmamış. Türkiye hastanesinde kbb doktoru na göründüm

X