hüsran olmasın ya:::(((

bebisimsin

Guru
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
20
0
43
selam arkadaşlar çok hecanlıyım ben ya c tesi doktora gidicem hamileyim ama kan değerlerim düşükmüş ilk değer 317 1 hafta sonrada 1031 dr düşük diyo düer bebişin diyo çok üzgünüm bi yerim agrımıyodu ama bugün sanki yanlarımla karnım ağrıyo off ya ne yapacağım bensenağlama

Allah yardımcınız olsun canım. dua et rabbim yiyecek ekmeği varsa korur onu.seni çok iyi anlıyorum bende farklı bir sebepten 3 bebeğimi kaybettim. şimdi 4 üncü yolda inş. bu kez yüzünü görmeyi nasip edicek Allah.okuyunca gözyaşlarımı tutamadım,inan seni ve korkularını çok iyi anlıyorum.senin için dua edicem canım inş. Rabbim (tabihayırlısı buysa ) sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder.

canım aynı dilekler senin içinde olsun inşallah, senin daha korkuyla geçiyodur zamanın ne kadar zamanın kaldı bebişini kucağına almaya oy kıyamam ben onlara ya

saol canım sorma valla diken üstündeyiz her dakika en ufak bir değişiklikte telefon elimizde Allah'a şükür doktorumuzda iyide kadın hiç sesini çıkarmıyo gece gündüz hemen geliyo hastaneye tetkikler yapılıyo. daha çok yeni 7 haftasını doldurdu bu gün.ama yürekler hep ağızda.bide korkuyla eşdeğer bir ağlama krizleri varki sorma sonunda göz pınarların kuruycak rahat ol biraz diyo doktorum ama eldemi o kadar çok korkuyorumki ona bişey olcak diye.inş. Allah yardımcımız olucak

ayyyyyyyy çok mutluyum şimdi doktordan geldim allaha şükğr sonunda keseyi gördük ama değerlerim gene düşük 2202 olmuş dr düşük değer diyo olması gereken daha fazlaymış 15 gün sonra gene gel dedi bakalım kısmetimizde ne varsa artık ama genede çok mutluyummmmmmmm

arkadaşlar ben yeni üyeyim beni de aranıza alırsanız inanın çok sevinecem..

ay canım üzüldüm ya yazılarını okuyodum sonuna bir baktım Allah sabır versin

canım başın sağolsun.. inşallah bir dahaki bebeşin sana sımsıkı sarılacak.. :Saruboceq:

çok sağolun arkadaşlar ya acaba bi dahakinde gene aynı sonuçlamı karşılaşçam ne yapacağım bilmiyorum yaaa

Bebisim canim cok uzuldum, kac haftalikti ki deger dusuk dedi doktor??
Allahim guc kuvvet versin ins. Hayirlisi boyleymis deyip fazla uzulme olurmu. Allahim hayirlisiyla saglikli sihhatli bir bebek nasip etsin sana ve cumlemize ins.

bebişimsin çok çok geçmiş olsun.benim bebeğimde tutunamıyor galiba bana.4 şubatta son adetimi oldum.gebeyim sanıp dün kan verdim 26 çıktı değerim.bende tahmin ettim çok düşük değer die ve bu sabah kalkar kalkmaz kanamam başladı çokda sancım var yatıyorum şuan.yarın gene kan vericem dotorum değerin düşmüşse bu düşük demektir dedi.ama yükseldiyse oturup konuşucaz dedi.nedir şimdi bu ne yapıcam ben sen biliyorsun.sen nasıl kaybettin düşükmü kürtajmı.benim durumum ne sizce.yrn a kadar beklicem ama sizde yazın nolurrrr

sanada çok geçmiş olsun canım senin ilk gebeliğinmi bu
ama cidden değerin neden öyle düşükki bayadır okumuyodum bu sayfaları o yüzden yeni gördüm merak ettim şimdi durumunu banada haber verirsen sevinirim geçmiş olsun canım

benimde 3 düşüğüm oldu da o nedenle sordum 4.de kızım geldi allaha şükürr ama benim kan pıhtılaşma sorunundan şüphelendi dr 9 ay koldan göbekten iğneler yedim hergün ama emeklerimin karşılığını verdi rebbim darısı başına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…