Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hurma!!!!

nehir_simge

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2012
164
2
arkadaşlar 5 gündür kesintisiz günde 2 hurma yiyorum.Göğüslerimde fark edilir derecede büyüme oldu özgüvenim yerine geldi bu sitedeki herkesten Allah razı olsun :)

Oha ben ramazanlarda hep yerim ama hic oyle bi etkisi olmadi sana 5gunde nasil oyle etki etti baska biseyde yapiyo olmayasin ?

başka bişey yapmıyorum yapsam hemen paylaşırım burda zaten canım.bünyeyle de alakası olabilir ama burda yazmışlardı denemek istedim gerçekten oldu belkide telkin etmiş oldum kendimi ama işe yaradı bende :)

vay anasına hurmaya bak sen memıs buyutuyo denemekten zarar cıkmaz apexs bı işe yaramadı bıde hurma denıyelım hem memışlerım buyuyecek hemde ucuz :)

2 hafta kadar oldu yiyorum yeniden küçülme olmadı bir tane öğlen yiyorum bir tane akşam yemekten 1 saat sonra filan yiyorum.hala sızlama var içi boştu deforme olmuştu göğüslerim hızlı kilo vermekten sonra yeniden 5 kilo almıştım ama kaydadeğer bir büyüme olmadı o yüzden bu sitede okudum bu yöntemi denemek istedim hergün aksatmadan 2 tane yedim sonuç inanılmaz. ama bırakınca eski haline döner mi bilmiyorum cesarette edemiyorum açıkçası.çünkü eskiden psikolojim çok bozuktu ama şimdi kendime güvenim geldi.umarım hepinize faydası dokunur bu cennet meyvesinin. :)

canım sen kilo almışsın ve bence bu yüzden büyümüş göğüslerin çünkü hurmanın 5günde etki etmesi imkansız kii ben her ramazan günde iki taneyi bırak 10-15tane yerim bir oturuşta hergün çünkü çok seviyorum ama hiç bir cm bile büyütmedi kaç senedir...seninki kesinlikle kiloyla alakalı bence 5günde 2hurma yemekle farkedilir derecede büyüme olacağını hiç sanmıyorum

hurmayı paket paket yiyenlerden biriyim benimde göğüs büyütme maceralarım oldu ama hurma işe yarasaydı şuan 95 beden falan olurdum herhalde benimde içimden bir ses sanki sana kilo yapmış diyor kaybetmişsin ya göğüsten yağ orası tekrar doluyor gibi geldi

bencede canım katılıyorum.göğüs büyütme maceram oldu demişsin canım neler denedin sen ve büyüttünmü?

bencede canım katılıyorum.göğüs büyütme maceram oldu demişsin canım neler denedin sen ve büyüttünmü?
çemen tozu falan var burda yazılanlarla bende 5 ay falan ugrastım hindistan cevizi yağı falan kullandım hic bir sey olmadı tabiikide

hurmayı burda görünce bende yemeye başladım ama ramazan sofralarının vazgeçilmezidir hurma eğer etkisi olsa eski zamanlardan beri yaşlı kadınlar tarafından bilinirdi diye düşünüyorum

ben seninle programa varım

harikaa :) ben nerdeyse hergün giriyorum foruma iyi takip ediyorum bununla ilgili yeni konu mu açsak hepimiz kendi programımızı yazıp gün gün takip ederiz? benim geçen sene göğüsüm 78 cm di kilom hala aynı şuan 80 cm 2cm neden nasıl büyüdü bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…