Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hurma ve masajın etkisi?

solist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2008
25
0
Daha önce hurmanın büyüttüğünü okumuştum burda. etkisi hakkında ne düşünüosunuz kızlar?

:emir_bebek:

Yağlar ile masaj > Çaylar > Spor > Soya sütü > Nar çekirdeği > Kara üzüm çekirdeği > Hurma :)

ben de yiyorum ama yanında başka şeylerde yapınca işe yarasa bile hangisinin yaradığı anlaşılmıyor ki sadece onu denemek lazım ki faydası varmı yokmu anlayalım.

sadece hurmanın etkisini bilemem de ben hurma yiyip masaj yaptım bir ara. küçük memişler dolgunlaşmıştı ama kesinlikle büyütmedi :KK43:

ben sadece nemlendirici kremle masaj yaptım büyümeye ve dolgunlaşmaya başladılar bir haftada baya farketti

ben de yiyorum ama yanında başka şeylerde yapınca işe yarasa bile hangisinin yaradığı anlaşılmıyor ki sadece onu denemek lazım ki faydası varmı yokmu anlayalım.

bencede

bende bir ara küç ve masaj yapmıştım ama dolgunlsştı biraz ama büyümedi sadece şekillendi yuvarlaklaştı göğüslerim. ben büyüme olsun istiyorum.

bu hurmanin bayaga bir bereketi var sanirim:roflol:gogusleri buyutuyorsa yandik hamilelerin son aylarinda hurma yemesi dogumu kolaylastiriyormus bende yiyecegim o zaman bizim sut torbalari dolacak desenizeyerimseniben

X