huhuuuuu bi bakıverin kızlaaarr

tiviti

GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
842
6
40
selam kızlar ben hamile kalmak istiyodumya hani biraz olsun bu düşünceden uzaklaşmak için diyete başlıyorum yarın ve diyet listemde yeşil çay var hani diyorum bu arada hamile kalırsam(inşallah)bu yeşil çayın bi zararı olur mu merak ediyorum bilen varsa yorumlarını bekliyom canlarım benim sizi seviyom ben yaaa...

ne diyeti ya yapma diyet falan sende şimdiiii zararı olmazz ama üfff sonra verirsin kiloları banucum ya.ya hamiş kalırsan bünye meselesi çünkü güçlü olmak lazımm

anaaa bak şimdi yapmayayımmı diyet bide bişey sorcam benim bugün adetimin 16. günü ve göğüs uçlarım sızlıyo ben bu ay klomen kullanmıştım ondan olur mu acaba yaa....

maydanoz ve nanenin zararlı olduğunu duymuştum ama kaynak güvenilir değil söyliyim..ama yeşil çayı bilmiyorum.
sen bebek düşünüyorsun bende ama yediklerine dikkat et bence diyet yapıcam diye aç kalma sakın.vitaminsiz kalırsın zayıf düşersin, hasta olursun birde bebek düşünüyorsun diye ilaçta içemezsin yinede sen bilirsin..bende senaryo yazdım iki dakikada dikkatli ol..

içmeyeyim mi yani bu yeşil çayı ben şimdi ..............

sen diyeti başka bahara ertele tatlım bende bu ara kilo aldım vermekte istiyorum ama sadece bebek düşündüğüm için diyet yapmıyorum. bebişimiz olsun birlikte yaparız diyeti...

varya bende bu akşam markete çıkıp bi sürü şey aldım diyete başlıcam diye bide diyet bölümüne tekılıyorum orada hareketler var onlarıda yapıyodum yapmayayım bari demi o zaman....

yapma sadece yürüyüş yapabilirsin..atlama sıplama yapma sakın..bebişin olursa zararı olur annesi...

canım bence diyet yerine spora git
ben de öğle biraz uzaklaşmak istedim
sürücü kursuna gittim. bugün de aldım ehliyetimi
ama tık yok hala.
farklı şeylerle uğraşmak iyi geliyor insana gerçekten
ama beslenmene dikkat et derim ben.
bir de diyet yiyeceklerin daha zararlı olduğu da söyleniyor, doğruluğunu bilemiyorum tabiki.

tiwiti canim valla hamile kldigim ay rejim yaptim bilmiyordum cunku ve 1 ayda 7 kilo vermistim.Ogrenince birakmak zorunda kaldim.Rejimin zarari olmazda ilk aydan yesil cayi bilemicem canim.Ama sen yinede dikkatli ol doktora sor.

inşallah bebeğini kucagına alırsın kısa zamanda ama bence dıyet yapma canım benım pek bılgımde yokda dr sor bı yanlış bişey demıyyeyım sana:1hug::1hug:

canim ben yesil cay iciyordum simdide iciyorum arada bitki cayi nede olsa yani bebege zarari yok diyet yapmana gelince bence hafif bir diyetten hicbirsey olmaz azar azar ye hem zayifla hem hamile kal :)) yani millet 42 kiloyla hamile kaliyor sen mi kalamiyacaksin biraz zayiflarsan...hatta hamilelikten once azda olsa zayiflamak lazim bence sonra cok zor oluyor kilo alininca...

Ben hamileliğimden öncede yeşil çay içiyordum, hamile kalınca doktoruma sordum yeşil çay içebilir miyim diye. Elbette içebilirsin dedi, günde 1 ya da 2 bardak içiyorum. Ama poşet değil, tomurcuk şeklinde alıp kaynatmadan sıcak su ile demleyerek içiyorum.

içmeyeyim mi yani bu yeşil çayı ben şimdi ..............

canım bence ıcme ben yesıl cayın sıtesınde okumustumkı hamılelere gunde 2 tane onerıyordu bende ılk baslarda cok ıctım cunku yesıl cayı cok ıcerdım sonra hurrıyette bı yazı okudum hamılelere yesıl cayı yasaklıyordu ya haberın ıcerıgını hatırlamıyorum tam o gunden berı ıcmıyorum ne dıye bebegını rıske atıcaksınkı yedıklerıne dıkkat et bol bol su ıc canım o yeter. cokmu kılon var eger kılon coksa hamıle kalmadan ver derım ama kendı kafana gore dıll bı uzmanla beraber verırsen daha ıyı olur twıtıcım hadı bol sans sana:1hug:

canım gebelikte her bitki çayı içilmiyor dikkat et ama ben doktoruma sormuştum yeşil çay ve kuşburnu içebilirsin demişti günde 2 bardak inşallah canım bu ay hamile kalırsın

hepinize tek tek teşekkür ederim canlarım benimmm yorumlarınız için...

CANIM BENCE ŞU AN DİYETİ ERTELE, SPOR OLARAKTA SADECE YÜRÜYÜŞ YAP.
BAKARSIN BU AY HAMiŞ OLURSUN. BOŞUNA YORMA KENDİNİ.
KİMDİ İSMİNİ HATIRLAMIYORUM BURADAN BiR ARKADAŞ HAMİLEYKEN SPOR YAPMIŞ ve BEBEĞİNİ DÜŞÜRMÜŞTÜ.
VÜCUDUNUNDA DİRENÇLİ OLMASI LAZIM.
HAMİLELİK KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİYOR.
BEN 25 GÜNDE 7,5 KİLO VERDİM AŞIRI KUSMA ve BULANTI ŞİKAYETİM VARDI.
HERŞEYİ DOĞUMDAN SONRAYA ERTELE, ŞiMDİ ve HAMİLELİĞİNDE DİKKAT ET KENDİNE...

SEVGİLER...

teşekkür ederim senacecim öğütlerinizi dikkate alıcammm emin olunnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…