Hucurat suresi

Allah razı olsun bilgiperi❤️ Allah sana ve ailene sağlık versin. Desteğin için çok teşekkür ederim
Allah hepimizden razı olsun.
Birbirimizi tanimasakta dualar da birlikte olmak, birbirimize dua etmek bana iyi geliyor huzur buluyorum.Rabbim bu sitedeki herkesin gönlünden geçen duaları kabul etsin.Tüm hastalarla birlikte sizinde benimde babama şifalar versin.Amin

Allah hepimizden razı olsun.
Birbirimizi tanimasakta dualar da birlikte olmak, birbirimize dua etmek bana iyi geliyor huzur buluyorum.Rabbim bu sitedeki herkesin gönlünden geçen duaları kabul etsin.Tüm hastalarla birlikte sizinde benimde babama şifalar versin.Amin
Amin inş sizin de babanıza acil şifalar diliyorum. Suan nasıl oldu?

Babaam büyük ihtimal girtlak kanseri😔
Yaşı kadar Hucurat suresi okuyunca şifa buluyorsun.
Babam için 1 adet Hucurat suresi okuyabilecek olan var mı?
Okuyanlardan Allah razı olsun. Ömürlerine sağlık versin inşallah🙏🏻

Edit: babam kanser . Nefes alışı sıkıntılı, şifa olması için, Hucurat suresi okuyoruz.
32 adet oldu.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Şifa duası olan TAHMİDİYE duasını okumayı tavsiye ederim. Hastaya Dinletmek de iyi olur. Bir araştırıp bakın derim. Rabbim tez vakitte şifa versin. Geçmiş olsun

Bilgileri aklıma geldin birden , baban nasıl oldu?
Bende az önce babanızı ve sizi düşündüm. Kendi babama dua ederken sizin babanizada dua ettim.Rabbim sizin babanıza da benim babamada tum hastalara şifa versin.
Benim babam halen aynı Allahtan umut kesilmez dualarımızı ediyoruz her zaman Rabbim şifalar versin insaAllah tum hastalara Amin.

Bende az önce babanızı ve sizi düşündüm. Kendi babama dua ederken sizin babanizada dua ettim.Rabbim sizin babanıza da benim babamada tum hastalara şifa versin.
Benim babam halen aynı Allahtan umut kesilmez dualarımızı ediyoruz her zaman Rabbim şifalar versin insaAllah tum hastalara Amin.
Kalp kalbe karşı demekki:) Allah razı olsun.
Insallah babama , sizin babanıza, tüm şifa bekleyen hastalara Allah şifa versin.
Benim de babam aynı suan. Dr ameliyat dedi.
Ailem , istemiyor ne olacak ben de bilmiyorum:KK43:

Kalp kalbe karşı demekki:) Allah razı olsun.
Insallah babama , sizin babanıza, tüm şifa bekleyen hastalara Allah şifa versin.
Benim de babam aynı suan. Dr ameliyat dedi.
Ailem , istemiyor ne olacak ben de bilmiyorum:KK43:
Rabbim şifalar versin babanıza ameliyat kararı evet zordur ama Rabbim hakkında en hayırlısını verecektir. Dualarımda olacak babanız.

X