Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

Canım sevindim iyi geçtiğini tahmin edebildiğim için.Yanlız geleceğim deyip gelemeyenlerden biri benim kendi adıma konuşacağım için bu lafı söylemeye hakkın olmadığını düşünüyorum.Ben söz verdim evet gelemedim o da doğru ama neden gelemediğimi de sen bilemezsin ya da kim yargılamak isterse beni o bilemez sebebini.Ben fotoğraf makinama kadar hazırlamıştım.Başına ne geleceğini kimse bilemez,elimizde olmayan sebepler tabiri de işte böyle bir durumda tercüman olur.Bu sebebi burada açıklayamayacağım için yazamıyorum üzgünüm.Buluşmaya gelmeyi en çok arzulayan kişilerden biri de bendim son güne kadar geleceğimi de bildirmiştim zaten.Bir özür borçluyum evet çok da üzgünüm özrümüde diliyorum özellikle Artistden.Başımıza ne geleceğini hiçbirimiz bilemeyiz !!!

haber olabilirdi bi msj-bi ses-bi soluk-bi çağrı neyse yorum yapmıycam amacım tek tek sıraya çekip yargılamak değil bekleyende ben değilim forum sahibi de :nazar:

Canım sen direkt yargılıyorsun öyle mi evet.Demek mesaj,arama her neyse onu yapamayacak(düşünemeyecek) durumda olunabilir.Yargılayacak biri de olursa olaya tek taraflı bakılmamasını da göz önünde bulundurmalı.Acaba başına birşey mi geldi mesela???Bir de bu yönden bakılmalı diyorum!

günaydın arkadaşlar.. ben pazar günü 12:30 ta ordaydım baya erken çıktım yol durumu malum bi aksilik olmasın geç kalmıyım diye .. hava baya kötüydü ama dona dona düştüm yollara .. gittim oturdum ne gelen var ne giden 3 saat bekledim kalkmadım ki belki trafik vardır falan geç gelirler diye .. bazı arkadaşlar bana gelemeyecegini bildirdi saolsunlar olabilir insanlık hali işi çıkabilir aksilik olabilir normaldır.. ama ne yalan söyliyim şekerkız-mutsuz- kesin gelir diodum speedy den zaten emindim .. ama speedy hariç kimse gelmedi telimide vermiştim arkadaşlar keşke msj atsaydınız ben hafta sonu nete girmedigimi üstüne basa basa söylemiştim oyüzden cebimi verdim herkese .. neyse olan oldu biten bitti .. biz çok eglendik speedimle çokta sevdim kokoşumu :)) cnmm benimmm yerim seni yafrummm :jeyyar:

Bende seni yerim canım tabikide sırnaşık şeysırnaşık şey
Ohhh güzel bir haftasonu geçirdik işte kafamçokkarıştı:lepi::lepi:

evet güzeldi arada bi yapalım ama akşam gidelim canlı müziğe kadar kalırız .. bi dahakine aslhn da gelir belki :dance: bu arada ebrulinin de slmı var hastaydı gelemedi o yüzden..

bebişim ne zman geldin sen bende tam senden bahsediyodum :)) sen yazmışsın günaydın kuşum.. söz nasıl geçti resim eklednmi bakalım hemen ..

bu arada biraz zaman geçsin yaparız bişiler daha belkiiiiiiiiiiii :)))

evet güzeldi arada bi yapalım ama akşam gidelim canlı müziğe kadar kalırız .. bi dahakine aslhn da gelir belki :dance: bu arada ebrulinin de slmı var hastaydı gelemedi o yüzden..

bebişim ne zman geldin sen bende tam senden bahsediyodum :)) sen yazmışsın günaydın kuşum.. söz nasıl geçti resim eklednmi bakalım hemen ..

bu arada biraz zaman geçsin yaparız bişiler daha belkiiiiiiiiiiii :)))

ben gelemem sevgilim kızar kaydirigubbakcemile5:sinifsinif:

artistcim evet ben geldmmmm..sözüm süper geçti bak resımlere :)

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=10454899#post10454899

ayarlayalm walla kızlar yaa canlı muzıge gıdelımm aksamda olr hftaıcı olr ama..hftasonu olursada gunduz canlı muzk olan byere gıderz ayarlayalm mutlaka sadece 3umuz bılem yeterz gelmek ısteyen arkdslrımızda gelırler

SPEDYMMM DOGRUMU DUYDUMMMM :1shok: sositososito

aslhn baktım bebişim maşallah allah bir yastıkta kocatsın ilk adımı attınız gerisi de gelicek inş..

sipidi yemezler canım .. demek sevgilin kızar :))) seni de göndericez yakında ya du bakalım :)))

aslhn baktım bebişim maşallah allah bir yastıkta kocatsın ilk adımı attınız gerisi de gelicek inş..

sipidi yemezler canım .. demek sevgilin kızar :))) seni de göndericez yakında ya du bakalım :)))

tsk ederm melegımm gordum yazmıssn hemen tskler hyatmm ıns yaa
spicimm bılmedıgmz bıselermı war hayatımm kaydirigubbakcemile3

noluyor yaw benim niye haberim yok
kimin sevgilisi var :1closedeyes::1closedeyes:

tsk ederm melegımm gordum yazmıssn hemen tskler hyatmm ıns yaa
spicimm bılmedıgmz bıselermı war hayatımm kaydirigubbakcemile3

Aslıcım canım benim bende emin değilim belki olabilirrr

aaaa artist yaw ben sana resim ekliycektimm opuyorumnanaktan

noluyor yaw benim niye haberim yok
kimin sevgilisi var :1closedeyes::1closedeyes:

Aslıcım canım benim bende emin değilim belki olabilirrr

aaaa artist yaw ben sana resim ekliycektimm opuyorumnanaktan

KIMIN SEVGILISI WAR DIO YAAAAA :1rolleyes: :roflol:
BENIMM CANIM BENIMMM delikafadulden