Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

tmm cnm sen gündüz msn açabilsen güzel olurdu aslında :)) olmadı burdan yazışırız artık.. akşam kahvesi içelim bi gün sen kaçta çıkıosun işten ..ben 6 da çıkıorum normalde .. hafta içide uyar bana hatta aslım da katılır belki bize :))

mutsuz girdi topige ama yazmadan çıkmış gelicekmi acaba yokssa odamı caydı :))

Malesef msn açamıyorum yaw :sinifsinif::umursamaz:
Ama buradan bana özel msj attığın anda zaten anlarım yada telden ulaşabilirsin her türlü
18:30 paydos iş çıkışı güzel olur :içelim::içelim::içelim::kahve:

heheheh numaram varmı sende cnm atmıştım ama msjla aldın mı yoksa bi daha atışak sen bana ben sana :)) :sm_cool:

Ben geliyorum kızlar pazar günü çok kötü bişey olmadıkça kesin ordayım görüşürüz opuyorumnanaktan

kızlar uzulerek soluyorum oglusumla gelıcektım ama havalardan dolayı bıraz rahatsız o yuzden affedın benı gelmeyı cok ısterdım ama off ıste ama yınede bellı olmaz ben delıyım belkı bı suprız yaparım kendınıze ıyı bakın opuyorum

hadin bakalım iyi eğlenceler sizlere
bol bol gülmeyi unutmayın kızlar
bekliyoruz bol bol foto

mafoldumben Kızlar çooooook üzgünüm teyzemin oğluna bakmak zorudayım yarın onu da getircektim ama annesi izin vermedi getiremiyorum bu yüzden de bende gelemiyorum tabi ikidir böyle oluyo ne olur yanlış anlamayın her buluşmaya atlıyorum sonrada bi sorun çıkıyo gelemiyorum kasıtlı bişey değil gerçekten çok üzgünüm ne olur yanlış anlamayın beni senağlama Çok üzgünüm çoook

kızlarrr nerde buluşuluyor yaw bu saatte yazıyorum kusura bakmayın anca kesinleşti yarınım
bana birisi özelden telini yazarsa sabah ararım kociğimi ikna ettim yarın hava çok yağışlı olmazsa getirecek beni
Eminönüne çok uzağım şuanda dua edin bir terslik olmasın
Yarın sabah bakarım tekrar buraya
bana telinizi yazın yaw nerde bluşulacağını bile bilmiyoruuummmm

bende oğlumla galiba gelemem baya bi soğukmuş sabah baktım da babası çalışmasaydı gene kendim gelirdim ama çalışıyor size iyi buluşmalar diliyorum.

evet ,kızlar biz buluştukk
haber veripte gelemeyen arkadaşlarıma lafım yok ama
haber vermeden gelen arkadaşlarımı demek ciddiye almamaız gerekiyormuş
Artist arkadaşımızı boşuna saatlerce bekletmişler
keşke bi haber verilseydi gelmiyorum falan diye herkeze de cebini yollamış

üzüldüm ya
saat kaçta buluştunuz ki artistcim onca zaman beklemiş :KK43:
kimler vardı kızlar

X