hsg sonucum

fts_dmr

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
261
125
HSG raporum
gerekli ön hazırlıklar yapıldıktan sonra uterin kaviteye özel kateter yerleştirilerek floroskopik kontrol altında kontrast madde verilmil ve grafiler alınmıştır.
Uterus normal lokalizasyon ve boyutlarda olup lümeni homojen dolum göstermiştir.
Basınc altında verilen kontrast madde ile her iki tuba vizualize olmuştur. peritonda serbest kontrast saptanmamıştır.

mrb doktor bey anestezisiz rahim filmi çektirdim tuplerim kapalı cıktı doktorum direk tüp bebek dedi daha önce bir doğum yaptım ve bide düşük .dr laparoskopi ile açılamayacağını ve tüp bebek olur sadece dedi .internetten araştırdım amilyat olan cok sayıda insan var direk maddi şeye yöneliyorlar .aşırı akıntım var ilaç vermedi başka dr sordum ameliyat olaman lazım yapışıklık varsa açılır dedi raporumda tüplerimde hasar var yada yok bişey demedi lütfen bilgilendirir misiniz

Eklentiler

• Adsızfilm.png
    Adsızfilm.png
    143,1 KB · Görüntüleme: 520
  • Adsızfilm.png
    Adsızfilm.png
    143,1 KB · Görüntüleme: 478
HSG raporum
gerekli ön hazırlıklar yapıldıktan sonra uterin kaviteye özel kateter yerleştirilerek floroskopik kontrol altında kontrast madde verilmil ve grafiler alınmıştır.
Uterus normal lokalizasyon ve boyutlarda olup lümeni homojen dolum göstermiştir.
Basınc altında verilen kontrast madde ile her iki tuba vizualize olmuştur. peritonda serbest kontrast saptanmamıştır.

mrb doktor bey anestezisiz rahim filmi çektirdim tuplerim kapalı cıktı doktorum direk tüp bebek dedi daha önce bir doğum yaptım ve bide düşük .dr laparoskopi ile açılamayacağını ve tüp bebek olur sadece dedi .internetten araştırdım amilyat olan cok sayıda insan var direk maddi şeye yöneliyorlar .aşırı akıntım var ilaç vermedi başka dr sordum ameliyat olaman lazım yapışıklık varsa açılır dedi raporumda tüplerimde hasar var yada yok bişey demedi lütfen bilgilendirir misiniz
Merhaba bana da aynı şeyi söylediler benim sonucum da görüntü olarak aynı senin gibi ne yapacağımı bilmiyorum bir iki doktor laparoskopi ye gerek yok dedi diğer 3 doktor ameliyat diyor karar veremedim

PEKİ NE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUN BEN İSTANBULA GELİP ECHOMARA CEVAT BAYRAK TA TEKRAR Bİ RAHİM FİLMİ ÇEKTİRİCEM SON TEKNOLOJİYMİŞ KAPALI OLAN TÜPÜ FİLM ESNASINDA FARKLI Bİ YÖNTEMLE AÇIYORLARMIŞ DOKTORLA BİZZAT KONUŞTUM AÇILIR DEDİ AÇILMAZSA EĞER SENDEN HİÇBİR ÜCRET ALMICAM DEDİ

PEKİ NE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUN BEN İSTANBULA GELİP ECHOMARA CEVAT BAYRAK TA TEKRAR Bİ RAHİM FİLMİ ÇEKTİRİCEM SON TEKNOLOJİYMİŞ KAPALI OLAN TÜPÜ FİLM ESNASINDA FARKLI Bİ YÖNTEMLE AÇIYORLARMIŞ DOKTORLA BİZZAT KONUŞTUM AÇILIR DEDİ AÇILMAZSA EĞER SENDEN HİÇBİR ÜCRET ALMICAM DEDİ
Şu an kararsızım Bülent hocaya ilettim sonucumu tekrar rahim filmi cektir çok net değil dedi sonuçların ama diğer doktorlar ameliyat diyorlar cogunlukla

Eklentiler

• received_10212935631572036.jpeg
    received_10212935631572036.jpeg
    18,4 KB · Görüntüleme: 361
  • received_10212935632212052.jpeg
    received_10212935632212052.jpeg
    17,2 KB · Görüntüleme: 346
Şu an kararsızım Bülent hocaya ilettim sonucumu tekrar rahim filmi cektir çok net değil dedi sonuçların ama diğer doktorlar ameliyat diyorlar cogunlukla
benim filmimin aynısı kanallar görünmüyor hiç cocuğun var mı ameliyat sonrası için olumlu konuştu mu

benim filmimin aynısı kanallar görünmüyor hiç cocuğun var mı ameliyat sonrası için olumlu konuştu mu
Hiç çocuğum yok ameliyat için olumlu konuştu bir doktor ameliyatta acabilirsem açacağım olmazsa tüpleri baglariz tüp bebek yaparız dedi

HSG raporum

MERHABALAR : HSG ÇEKİMİ KONUSUNDA UZMANLASMIS BIR HEKIM TARAFINDAN FİLMIN TEKRARI FAYDALI OLUR. BOL ŞANS DILERIM.

Merhaba bana da aynı şeyi söylediler benim sonucum da görüntü olarak aynı senin gibi ne yapacağımı bilmiyorum bir iki doktor laparoskopi ye gerek yok dedi diğer 3 doktor ameliyat diyor karar veremedim
SİZE UMUT OLMAYA GELDİM
MERHABA HANİMLAR,,
2013 yilinda 3 yillik evliyken rahim filmi cekildim, malesef iki tüpüm de kapalı cikti. Hemen laporoskopik cerrahi oldum yine acilmadi. Tup bebeğe başvurduk doktorum, ameliyat sonrasi durumu gorelim bir daha hsg cektir dedi çektirdim, yine kapali cikti. 4 tup bebek denedik hepsi negatif sonuclandi. 5. İcin basvurduk dr. İsrarla "
ECHOMAR da CEVAT BAYRAK
KATETERLİ RAHİM FİLMİ cekiyor orda bur kez daha cektir dedi. 25-12-2017 gunu gittik cektirdik. Kateteri ilerletti ve "SAĞ TÜPÜN AÇILDI" dedi biraz sonra "SOL TÜPÜN DE ACİLDİ" dedi. Şok oldum. Hic ummadigimiz anda bu guzel haberle dünyalar bizim oldu. Ben bu durumu kanıksanmıştim ve acilma ihtimali aklimin ucundan bile geçmiyordu, sadece doktor istedi diye mecburen gittim. Ama nasib oldu. Yıllarca nette "TÜPLERİ KAPALİ OLUPTA HAMİLE KALANLAR VARMİ" basligiyla yazılar aradım, bi umut dedim bakındım durdum. Yine aklima geldi bu seferde arayan birileri varsa okusunlar dedim ve sizlerin topigini buldum. Nolur umudunuzu kaybetmeyin. Sunu söylemeden gecemiycem, bu 4 tedavi surecinde bir suru bitkisel kurler, buhara oturma, tamponlar,hacamat, ve RAHİME SÜLÜK koydurdum.
RABBİM hangisini vesile kıldı bilemem ama butun yaşadıklarımı, yaptiklarimi vs instagramdaki "tupbebekdayanisma"adindaki sayfamda da paylastim halada paylaşıyorum. Sayfamida okuyun umut olsun. Sormak istedikleriniz olursa mesaj atin elimden geldigi kadar yardımcı ve destek olurum. RABBİM HEPİMİZE HAYIRLA NASİB ETSİN ANNE OLABİLMEYİ amin.Sevgilerimle
fts_dmr fts_dmr

X