HSG SONUCU ???

Meriy1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
1.010
321
25
HSG cekdirdim kizlar biran oluyorum sandim ama bitti sukur ama uc gun sonra sonuclar cikar dediler e nabiza dusmus cekilirken baya zorlandim acaba tikaniklikmi var diye korkuyorum tekrar ayni seyleri yasamak yapdirmak cok zor gelicek bana resim koyuyorum anlayabilen olursa yazsin lutfen

Eklentiler

• IMG_3649.jpeg
    102,2 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_3650.jpeg
    98,3 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_3651.jpeg
    100,3 KB · Görüntüleme: 55
Nerde çektirdiniz acaba ? İstanbuldaysanız keşke Sonomedde çektirseydiniz orda acısız yapıyorlarmış çevremden 3 kişi gitti hiç biri ağrı. Çekmedi son model C kollu cihazları varmış onların sayesinde

Trabzonda cekdirdim canim cekilen cihazla alakali diyildi ilaci basinca ya siddetli verdi ilaci ya bende tikaniklik vardi yani bir ara kadina bagirmaya basladimi hatirliyorum yeter cek al bunu benden diye cihaz c kolluydu hic saga sola donmeme gerek kalmadi cok canim yandi ama

Haklisin bende biliyorum. Ama korkudan zamanda gecmiyor belki anlayan olur diye sordum saol yinede
Zaten çeken kişiye sorunca söylüyor benim gördüğüm tek tüp tamamen açık,diğerinde varsa da tıkanıklık işlemden sonra açılmıştır

Görüntülerde sıvı iki tüptende karın boşluğuna yayılmış gibi gördüm ben ama yine de rapor da belli olur

Zaten çeken kişiye sorunca söylüyor benim gördüğüm tek tüp tamamen açık,diğerinde varsa da tıkanıklık işlemden sonra açılmıştır
Soylemedi gicik biriydi ucgun sonra gel dedi oda bidaha carsambaya kaldi her gel dedi an gidemiyoruz

Oo demek bi anda verdi aslında yavaşça verse sıvıyı demek okadar hissetmeyecektin işinin ehli doktoru da az geçmiş olsun ben daha çektirmedim ah ah sırada ben varım nasıl korkuyorum anlatamam sana

Soylemedi gicik biriydi ucgun sonra gel dedi oda bidaha carsambaya kaldi her gel dedi an gidemiyoruz
Gayet açık tüplerin o beyazlıklar varta yukarı doğru olan onlar sıvının geçtiğini gösteriyor,bi kaç ay içinde hayırlı haber alırsın

Oo demek bi anda verdi aslında yavaşça verse sıvıyı demek okadar hissetmeyecektin işinin ehli doktoru da az geçmiş olsun ben daha çektirmedim ah ah sırada ben varım nasıl korkuyorum anlatamam sana
Sen kendini korkutma benim doktorum cok gaddardi inan spekulumudur nedir onu takarkn bile canimi yakdi

Sen kendini korkutma benim doktorum cok gaddardi inan spekulumudur nedir onu takarkn bile canimi yakdi
Öf ya nedir bu kadınların çektiği çile şansına öylesi denk gelmiş çok şükür atlatmışsın bu arada resimlere baktım da benim görüşüm bence tüp kapalıydıysa açılmıştır ben açılmış diye görüyorum

Esime nasil kiziyorum butun cileyi biz cekelim sefasini siz surun
saol canim insallah acikdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…