Hsg sonucu yardımcı olur musunuz

Yarin doktoruma gideceğim bakalım o ne diyecek

bugün çekildim doktora göstermedim yardımcı olur musunuz şimdi sağ ve sol tüpüm açık mi
Canım merhaba , Sağ tüp tam açık sol tüpte zayıf geçiş gözlenmiş yani daralma var sanırım biraz ufak bir yapışıklık olabilir. Her türlü ama gebe kalmana engel değil tek tüple dahi gebe kalınıyor.

Sol taraf bu canım

Eklentiler

• IMG_0235.png
    274,2 KB · Görüntüleme: 25
Aynen büyük ihtimal yapışıklık var biraz ama en iyisini doktorun bilir tabi önemsiz bir şey de olabilir. Tek tüpünün açık olması yeterli canım zaten. Kafana takılacak bir şey yok bence hiç.
Tekrar hsgye gerek varmı peki sol tüpünde açılması için

Benimde hsg raporum bu şekilde sonuçlanmış birşey anlamadım

Eklentiler

• IMG_20241002_144442.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 22
Tekrar hsgye gerek varmı peki sol tüpünde açılması için
Onu en iyi doktorun bilir canım ben şimdi yanlış bir şey demiyim hiç kafanı da bulandırmıyım. Benim ilk HSG de tüplerimden biri tıkalı çıktı devlette çektirmiştim anestezisiz, masada can vercem sandım o derece canım yanmıştı. Sonra kendi doktorum dedi ki senin tüpünün tıkalı olduğunu düşünmüyorum yaşın çok genç daha önceden ameliyat vs de olmamışsın bence tüpün açık dedi tekrar özelde çekildim anestezili ve gerçekten tüp açıkmış ben acıdan kendimi kastığım için tüp de kasılmış ve içerden sıvı geçemediği için tıkalı gibi çıkmıştı.

Bende devlette oldum hsgyi ve aynı senin anlattığın gibi oldu acıdan kavrandım kendimi kastim hareket ettim o acıdan sanırım o yüzden böyle oldu sonuç ama gerçekten bidaha çekilirsem bu kesinlikle anestezili olur Ama inşallah gerek kalmaz yarin gideceğim doktoruma göstermeye

Devlet hastanelerinde HSG nin anestezisiz olacağına kim karar veriyorsa ona bir kere anestezi vermeden çekmek lazım rahim filmi. İnsanlara yapılan bu işkence nedir ya zaten 5 dk sürüyor nolur yani hafif bir sedasyon verseler en azından. İnsanlar bağır bağır bağırıyor içerde.

Gerçekten bagira bagira çekildim yani o acıyı Rabbim kimseye yaşatmasın

Benimde aynısı oldu anestezili çekilcem bende salı günü kaç dakika sürüyo acaba ilki 3 dakika felan sürmüştü anestezili kaç dakika sürüyo

Benimde aynısı oldu anestezili çekilcem bende salı günü kaç dakika sürüyo acaba ilki 3 dakika felan sürmüştü anestezili kaç dakika sürüyo
Kaç dk sürüyor hiç bilmiyorum. Ben histeroskopik polip ameliyatı olmuştum. Hazır antestezi vericez filmi de çekelim demişti doktorum ikisi aynı anda oldu toplam yarım saat sürdü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…