Hsg sonucu yardımcı olur musunuz

Reed Flowers

İnne me'al'usri yüsren ✨️
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
781
386
29
bugün çekildim doktora göstermedim yardımcı olur musunuz şimdi sağ ve sol tüpüm açık mi

Eklentiler

• IMG_0216.png
    128,8 KB · Görüntüleme: 75
Canım tüplerin açık ama soldan zayıf gitmiş diyor tıkanıklık vs de olabilir ama öyle birşey varsa da bu verilen sıvı ile açılıyor , bu hsgden sonra korunmasız ilişki deneyin mutlaka bundan sonra kalan da çok oluyor , geçmiş olsun

İçimi çok rahatlattın çok teşekkür ederim

bugün çekildim doktora göstermedim yardımcı olur musunuz şimdi sağ ve sol tüpüm açık mi
Merhaba sonuca göre sol tüpte hafif bı geçiş gözlenmiş ama her zaman bu sorun olmuyor yani sağdan yumurtalarsiniz ve sağlıklı spermler birleşince de gebelik oluşabilir . Hakkinzda hayırlısı olsun bende geçen hafta Zeynep kamil Hastanesi'nde cektrmstim eve geldikten sonra 2 boyunca sağlı solli kasıklarıma anı sancılar girdi umarım rahim filmi işimize yarar gebelik elde ederiz

Bu durumda sol da açık dimi
Çok teşekkür ederim inşallah işe yarar hepimize

Arkadaşlar da yazmış herşey normal sadece sol tarafda hafif tıkanıklık var galiba ama merak etme açmışlardır sıvı enjekte edilince açılıyor sor onu sen istersen enjekte ettikten sonra açıldı mı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…