Hsg sonrası ne zaman hamile kaldınız acaba

selvi _bdr

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
429
99
26
Merhaba kızlar. Ben 27 mayısta hsg çektim iki tüpüm tıkalıydı açılmadı anestezi eşliğinde ameliyat ile açıldı dün de leke gördüm büyük ihtimalle regli olucam. Sizler ne zaman hamile kaldınız.doktorum adet olduğunda ara beni dedi ilaçlara başlayacağız bilmiyorum nasıl bir tedavi yapılacak. Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz

Aynı durumdayım. Geçen yıl çektirdim iki tüpte açık ama hala bekliyorum.
Merhaba birşey sormak istiyorum sizlere💗Hsg sonrası 11 haziranda adet oldum sonrasını değerlendirdik dün adet gördüm leke gibi sonrasında kahverengi leke görüyorum ara ara normal mi sizce 4 gün önce gebelik testi yaptım negatifti

Merhaba birşey sormak istiyorum sizlere💗Hsg sonrası 11 haziranda adet oldum sonrasını değerlendirdik dün adet gördüm leke gibi sonrasında kahverengi leke görüyorum ara ara normal mi sizce 4 gün önce gebelik testi yaptım negatifti
Merhaba kimisinde oluyor sanırım ama ben yaşamadım böyle bir şey. Normal seyrinde adet görmüştüm. Olağan durumda kaç günde bir regl oluyorsunuz sanki tarih olarak erken gibi geçen aya nazaran.

O zaman çokta erken değilmiş.11inde olmuşsunuz bugün 5i ayın. Hsg den sonra iki ay için iyi değerlendirin demişti doktor bana ama olmadı. Hala da olmuyor iki aşılama iki tüp bebek başarısız oldu.
Allah yardımcınız olsun inşallah. Herşey gönlünüzce olsun. Çok farklı birşey. Doktorumla konuştum az önce test yapmamı istedi belki yerleşme kanamasıdır diye yaptım ama negatif

Eklentiler

• IMG_8205.jpeg
    IMG_8205.jpeg
    222,4 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_8204.jpeg
    IMG_8204.jpeg
    220,3 KB · Görüntüleme: 41
Allah yardımcınız olsun inşallah. Herşey gönlünüzce olsun. Çok farklı birşey. Doktorumla konuştum az önce test yapmamı istedi belki yerleşme kanamasıdır diye yaptım ama negatif
Çok teşekkür ederim. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Evet test negatif gözüküyor muhtemelen adet başladı sökülme geç başlayacak olabilir. Bazen bende yaşıyorum bu durumu.

Merhaba kızlar. Ben 27 mayısta hsg çektim iki tüpüm tıkalıydı açılmadı anestezi eşliğinde ameliyat ile açıldı dün de leke gördüm büyük ihtimalle regli olucam. Sizler ne zaman hamile kaldınız.doktorum adet olduğunda ara beni dedi ilaçlara başlayacağız bilmiyorum nasıl bir tedavi yapılacak. Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz
2 kere hsg çekildi ikisinden sonrada 3. Ay hamile kaldım 🥰

Kızlar bu ay hsg çektirdim yumurtlama günlerini değerlendirdik reglime 8 gün kaldı bugün ovulasyon testim böyle çıktı ovulasyon testiyls hamile olduğunu öğrenen var mi

Kızlar bu ay hsg çektirdim yumurtlama günlerini değerlendirdik reglime 8 gün kaldı bugün ovulasyon testim böyle çıktı ovulasyon testiyls hamile olduğunu öğrenen var mi

Eklentiler

• Screenshot_20240709_190707_Gallery.jpg
    Screenshot_20240709_190707_Gallery.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 33
X