Hsg sonrası ilişki

Kizlar film sonucunda hidrosalpinks çıkan var mı nasıl bir yol izledi doktorunuz benim sol tarafta varmış sag tarafta da kaliyetli yumurta oluşmamış var mı bu tip bişe yaşayıp gebelikle sonuçlanan. Antibiyotik ,klomen ve fitil verdi bana
Benim sonuçlarımın çok iyi olduğunu, her iki tüpümün de açık olduğunu söyledi doktorum. Ama gene de antibiyotik verdi, o da her ihtimale karşı hsg sonrası olabilecek herhangi bir enfeksiyon vs olursa diye. Size de ondan antibiyotik vermiştir belki genelde enfeksiyon riski oluyormuş çekimden sonra diye duydum.

Benim sonuçlarımın çok iyi olduğunu, her iki tüpümün de açık olduğunu söyledi doktorum. Ama gene de antibiyotik verdi, o da her ihtimale karşı hsg sonrası olabilecek herhangi bir enfeksiyon vs olursa diye. Size de ondan antibiyotik vermiştir belki genelde enfeksiyon riski oluyormuş çekimden sonra diye duydum.
Olabilir canım teşekkür ederim

Bugün hsg çektirdim. Doktor 1 ay korunmalısın dedi ben başka forumlarda okuduğumda 20 gün korunmalısın yazıyordu. Bilgi alabilir miyim ?
Merhaba canım ben geçtiğimiz salı günü hsg çektirdim çektirdiğim günün akşamı ilişki oldu, bir sorun da olmadı bende

Hanımlar birşey soracağım, geçtiğimiz perşembe hsg çektirmiştim. Anestezi ile çektirdim, bittiğinde ne ağrım ne acı hiçbirşey hissetmemiştim çok rahattı. Ama sonrasında o gün boyunca kanamam oldu azar azar. Doktoruma hsg sonrası tekrar ne zaman deneyeceğimi sorduğumda da sadece 2 gün sonra demişti. Hatta bu ay özellikle denememizi, şansımın daha yüksek olduğunu söyledi.
Şuanda da yumurtlama dönemim, dün gece birlikte olduk fakat bugün baktığımda bende pıhtı şeklinde koyu renk kan vardı az miktarda, ilişkiyi erken mi yaşadık?
Zedelendi mi tahriş mi oldu rahim filminden hemen sonra yapınca acaba? Ama herhangi bir riski olsaydı doktor 2 gün sonra deneyebilirsiniz demezdi herhalde. Kafam karıştı açıkçası.

Kızlar bir şey sormak istiyorum hsg çekildikten ertesi gün hafif kahverengi lekelerim oldu o gece eşimle ilişkiye girmedim ama orgazm gerçekleşti şimdi korktum o akıntılar tüplere tekrardan girmiş midir tıkar mı yani yoksa aksine dışarı mı çıkmıştır cok tedirgin oldum doktoruma sormaktan çekiniyorum açıkçası yardımcı olur mısınız lütfen 😔

X