Hsg sonrası hamile kalanlar acil yardim eder misiniz

TOMURCUK_27

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
566
220
25
Ya hsg cektirecegim biraz tereddütlerim var iki yıldır evliyiz gebe kalamiyorum regl bekliyorum regl sonrası gidip cektirecegim ne kadar sürede gebe kaldınız

Ben o şekilde gebe kalmadım fakat sana tavsiyem test sonrasi eğer sorun çıkmazsa kendine 2 ay müsade ver ve hiç bebek düşünmeden 2 ay geçir. Hazir yaz zamanı tatilin sıcak havaların keyfini çıkart. Olmaması beklemek umut etmek zor bilirim. Sadece bu süreçte kendine zaman ayı eğer gene gebelik olmazsa sonraki aşamaya geçersiniz. Kafa rahatlığı ve Yaradana teslimiyet çok önemli.
Rabbım yolunu kolaylastirsin hayirli sağlıklı evlatlarınız olsun

Ya hsg cektirecegim biraz tereddütlerim var iki yıldır evliyiz gebe kalamiyorum regl bekliyorum regl sonrası gidip cektirecegim ne kadar sürede gebe kaldınız
Bende iki yıldır evliyim bende hiç gebe kalmadım 5 ay önce rahîm filmi çektirdim sol tüpüm kapalı çıktı. Klomen çatlatma iğnesi yaptırdım maalesef olumsuz oldu şimdi Aşılama tedavisi görüyorum iğnelere başladım bakalım hayırlısı artık elimden geleni yapacağım gerisi taktiri ilahi

Aynen ya bende hsg çekimi için gideceğim pazartesk günü sabah doktorum erken aç gel dedi

Evet aç gideceğim bende ama hsgden biraz olsun korkuyorum
Narkozlu cektireceksen hç birşey anlamassin. Narkoz yaptığını gördüm sadece uyumusum gözümü açtım bitmiş kimse yoktu hemsireden başka sonra dinlenme odasına alıyorlar yarım saat kalkıp gittim daha sonra da pek ağrım sizin olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…