Hsg sonrası adet gecikmesi

Yapmıyor kadın doğum söyledim gec adet oluyorum hala olmadım tedavi etmiyorlar
Böyle bir şey de ilk defa duyuyorum zor yani ya benim anlamında oyleydi gec adet olurdu instagramda bi sayfadan gordu hayıt macunu istetti onu kullandi iyi oldu bi araştırın sizde isterseniz

Eylül 30 gündü siz nasıl 31 Eylülde Hsg cektirdiniz kafam takıldı buraya kusura bakmayin

Eylül 30 gündü siz nasıl 31 Eylülde Hsg cektirdiniz kafam takıldı buraya kusura ba

Eylül 30 gündü siz nasıl 31 Eylülde Hsg cektirdiniz kafam takıldı buraya kusura bakmayin
Eylül'ün son gününde çektirmiştim tam tarihe bakmadığım için 31 yazmışım dalgınlığıma gelmiş ben de şaşırdım şuan

Eylül'ün son gününde çektirmiştim tam tarihe bakmadığım için 31 yazmışım dalgınlığıma gelmiş ben de şaşırdım şuan
bende dedim acaba gecen yıl mı çektirmiş ya bende adet oldum maalesef zaten yumurtlamam da olmamıştı beklentimde yoktu açıkçası biliyordum olacağımı

Hiç sıkma canını ve gerçekten stres yapma pozitif düşün bak mucizeyi göreceksin stres en büyük etken
Ya ben zaten çok yoğun çalışan biriyim gün içinde neredeyse hic aklıma bile gelmiyor işte akşamları telefonu elime alınca karşıma çıkan gönderiler falan olunca öyle düşünüyorum bu 1.5 yıldır böyle sadece insanlar sorunca stres oluyorum elimde olmadan gercekten zor bir süreç birde çalışmayıp evde oturan biri olsaydım herhalde mahvolurdum en azından bir şekilde unutuyorum hatırlatanlar olmadığı sürece insanlar çok kötü

Hiç sıkma canını ve gerçekten stres yapma pozitif düşün bak mucizeyi göreceksin stres en büyük etken
Ayrica bu stres olayina da cok takilmiyorum ilk 6 ay hic onemsemedim oyle gecti gitti olmayinca cevremdekiler ilk bi sormaya basladilar bu defa bende kendi kendime neden olmuyor diye sormaya başladım

Ayrica bu stres olayina da cok takilmiyorum ilk 6 ay hic onemsemedim oyle gecti gitti olmayinca cevremdekiler ilk bi sormaya basladilar bu defa bende kendi kendime neden olmuyor diye sormaya başladım
Ben kesinlikle ona bağlıyorum tabii insandan insana durum değişir bence gidip iyi bi hastanede bütün tetkiklerinizi yaptırın en azından rahatlamış olursunuz ve kesinlikle yumurtalama günlerini iyi değerlendirin öncesi 3 gün olarak ve sonrası 3 gün olarak günaşırı birliktelik yaşayın faydası olacaktır

Ya her şeye baktırdim sonuçlar gayet iyi cıktı hsgde temiz cıktı 1 yıldır ovulasyon takibi yapiyorum ve hepsini değerlendirdim ama maalesef ki yok olmayinca olmuyor

Ya her şeye baktırdim sonuçlar gayet iyi cıktı hsgde temiz cıktı 1 yıldır ovulasyon takibi yapiyorum ve hepsini değerlendirdim ama maalesef ki yok olmayinca olmuyor
Herşeyin hayırlısı hamile halimle isteyen herkese dua ediyorum Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlısıyla vaktinde isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…