Gebeliğe Hazırlık Hsg Sırasında Rahim Delinmesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Glados

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2024
3
1
32
Arkadaşlar merhaba
Hsg sırasında doktor bi demir prop sokup rahmimi deldi, bir günlük takip için yatış verildi. İlk bir saat ağrım oldu ama artık yok, işlemden beri 6 saat geçti. Çok az damla damla bi kanamam var. Aynı şeyi yaşayan oldu mu? Ne kadar sürede iyileşiyor bilen var mı? Ben gece kalmıyım eve gideyim istiyorum ama çok bilgisizim korkuyorum. Deneyimi olanlardan yardım rica ediyorum...

Nasıl rahminizi deldi bilerek bir tedavi olarak mı yaptı yoksa yanlışlıkla mi ilk defa duydum böyle bir şey

Nasıl rahminizi deldi bilerek bir tedavi olarak mı yaptı yoksa yanlışlıkla mi ilk defa duydum böyle bir şey
Yanlışlıkla yaptı, izmir tepecik hastanesi bornova ek binada.. Dayanıklı bi insanım dur dersem durun çünkü ufak ağrılarda ses çıkarmam dedim, ağrıyorsa şiddetlidir dedim. İşlem esnasında demir propu soktu ilerletince beynim fırlıycak gibi bir acı çektim çığlık attım yapma diye, durmadı devam etti. Sonrası malum. Bugün taburcu oldum ama hala iç kanama olma ihtimali var, alt kanama durdu. Yaşayan biri varsa deneyimleri benim için çok önemli.. umarım kimse yaşamaz bu normal bi durum değil zaten, hsg'den korkmayın tecrübesiz doktordan korkun.

Doktoru şikayet etmenizi tavsiye ederim doktor diyip canımızı emanet ediyoruz nasıl hiçe sayarlar anlamıyorum çok sinirlendim şu an hsg rahim filmi değil mi benimki telle olmadı sıvı bıraktılar içeriye ve ben her yerde öyle yapılıyor sanıyordm ay çok geçmiş olsun cidden ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…