HSG rahim filmi

Cok sagol canim azda olsa korkum gecti gibi tsk ederim :)

merhaba, ben bir hafta önce tıp fakültesinde çektirdim. Ağrılı bir süreçti yalnız çok kısa sürüyor. Devlet hastaneleri ücretsiz.

merhaba, ben bir hafta önce tıp fakültesinde çektirdim. Ağrılı bir süreçti yalnız çok kısa sürüyor. Devlet hastaneleri ücretsiz.
Tskler canim ben ücretsiz cektiremem Tc vatandaşi deglim ama önemli degil biyer buldum Beşiktaş fulyada cektirceğim C kollu cihazlari varmis agrisiz geciyormus cok kisi memnun eger sizde birdaha cektirirseniz bilginiz olsun

Merhaba Memorial da çektirdim tüp bebek öncesi kontrol amaçlı ne ağrı ne sızı hiçbir şey hissetmedim. O kadar kısa sürdü ki. Geçmiş olsun dediler nasıl bitti mi dedim ☺ sonrasında da akşama kadar İstanbul u gezdim

Ya öylemi cok sevindim tüp bebek tuttumu peki? bide memorial hastanesi tam olarak hangi semtteydi? Orasida aklimda kalsin

Bende cuma günü girdim hsg ye kisiden kisiye degisiyor diyorlar benden onceki bayan hic acimadi dedi ama korkutmak gibi olmasın anam ağladı birdaha girecek olursam anestezi istiyecem ve c kollu rontgen cihazi olan hastaneler varmiş onlar hic acı hissettirmiyormus yada oyle olcak gozum korktu vallaha benim tek tup tikali cikti belkide oyuzden cok agri cektim bilmiyorum ne desem yalan

Cok gecmis olsn canim ya gecti gitti insallah bidaha gerek kalmaz yaptirmaya kisiden kisiye degistgni biliyorimda yinede korkudan sorasim.geliyor.. senin girdgn hsg c kollu degilmiydi canim? Nerde yaptirdin sormasi ayip..tikali ciktiysa belkide acilmistir rabbim gönlüne göre versin herseyi..

Amin canım insallah ankara şehir hastanesinde çektirdim ben

Hangi hastaneye gittiniz acaba bilgi alabilir miyim bende bu ay çektirme ihtimalim var da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…