Hsg(rahim filmi)

Gunbatimii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2019
49
8
26
Arkadaşlar gebe kalabilmem için doktor um rahim filmi istedi çektiren varmııı ne zaman çekiliyor adetliyken mi yoksa bittikten sonra mı biraz bilgi verir misiniz lüüütfeenn...

Arkadaşlar gebe kalabilmem için doktor um rahim filmi istedi çektiren varmııı ne zaman çekiliyor adetliyken mi yoksa bittikten sonra mı biraz bilgi verir misiniz lüüütfeenn...
Merhaba. İnşallah sağlıkla gelir bebeğiniz. Ben tam hatırlamıyorum,ama ocak gibi çektim. Adettin bitmiş oluyor. Yani adetli çekilmiyor. Çünkü içeriyi daha net görebilmek adına. Ben çektim şubatta hamile kaldım. Bende pko vardı. Darısı size inşallah

Merhaba. İnşallah sağlıkla gelir bebeğiniz. Ben tam hatırlamıyorum,ama ocak gibi çektim. Adettin bitmiş oluyor. Yani adetli çekilmiyor. Çünkü içeriyi daha net görebilmek adına. Ben çektim şubatta hamile kaldım. Bende pko vardı. Darısı size inşallah
İnşallah Allah hayırlı ömürler versin bende prolaktin yüksekliği ve yumurtalarım çatlamıyor adet gecikmesi de var anne olmayı çok istiyorum sizce bunlar büyük sorunlar mı

İnşallah Allah hayırlı ömürler versin bende prolaktin yüksekliği ve yumurtalarım çatlamıyor adet gecikmesi de var anne olmayı çok istiyorum sizce bunlar büyük sorunlar mı
Amin inşallah. Benim adetler en erken 40 günde oluyordum. Rabbim ol desin hiçbirşey engel değildir. Herşeyin vakti zamanı vardır. Saraçoğlu sitesinden incir havuç kürü var. Yumurtanın kaliteli gelişmesi ve çatlaması için. Onu deneyin. Zaten hormonların çoğu strese bağlı yüksek çıkıyor. Canınızı sıkmayın. Rabbim tez vakitte kucağınızı doldursun inşallah.

Amin inşallah. Benim adetler en erken 40 günde oluyordum. Rabbim ol desin hiçbirşey engel değildir. Herşeyin vakti zamanı vardır. Saraçoğlu sitesinden incir havuç kürü var. Yumurtanın kaliteli gelişmesi ve çatlaması için. Onu deneyin. Zaten hormonların çoğu strese bağlı yüksek çıkıyor. Canınızı sıkmayın. Rabbim tez vakitte kucağınızı doldursun inşallah.
İnşallah inşallah çok teşekkürler bakıcam denerim bir işe yarar belki 😥

Bende de pko var bende 17 ekimde cekilcem canım inşallah bende hamiş olurumdua et bize😍

Adetin bittigi hafta cekiyorlar. Cekimden once gebelik testi yaptirip getirmemi istemistiler gebelik olmadigi kesin olsun diye. İslemde kisa suruyor 3-4 dk belki dahada kisa. Benim agrim olmustu baya ama hic agri hissetmeyenleride biliyorum agri kisiyle ve cekimi yapanin eliylr alakali diyr okudum hep. Eger aneatezili yaptiracaksan o baska. Filmden sonrada bi iki gun hafif lekelenme ve kramplar olabiliyor. Filmin cekildigi ay gebelik ihtimalide artiyor iyi degerlendirmek lazim 😊😊

Merhabalar , öncelikle hayırlı uğurlu olsun inşaAllah sağlıkla kucağınıza alırsınız evladınızı. Darısı sağlıkla bizlere olsun inşaAllahhh . Bende de polikistik over var . 6 ay kadar önce bi düşük geçirdim zaten poliskistik over olduğumu o zaman kontrole gittiğimde öğrendim. Doktor bana sadece bekle bi kez oldu yine olur diyor ama ben geç kalmak istemiyorum . Siz nasıl bi yol izlediniz yardımcı olabilir misiniz ?

Merhabalar , öncelikle hayırlı uğurlu olsun inşaAllah sağlıkla kucağınıza alırsınız evladınızı. Darısı sağlıkla bizlere olsun inşaAllahhh . Bende de polikistik over var . 6 ay kadar önce bi düşük geçirdim zaten poliskistik over olduğumu o zaman kontrole gittiğimde öğrendim. Doktor bana sadece bekle bi kez oldu yine olur diyor ama ben geç kalmak istemiyorum . Siz nasıl bi yol izlediniz yardımcı olabilir misiniz ?
Merhaba amin amin inşallah. Benim ilk çocuğum korunmayı bıraktığım ay hamile kalmıştım. Şimdiki hamileliğim 9 ay uğraştırdı. Hormon tahlili rahim filmi çektirdim. Herşey iyi normal yoldan hamile kalmana engel birşey yok dedi doktorum. Bana kilo vermemi söylemişti ben 3 ayda 12 kilo kadar verdim. Folik asit diyabet ilacını vermişti onu kullandım. Rahim filmini çektikten sonra bir ay adet oldum. İkinci ayda hamile olduğumu öğrenmiştim. Darısı size ve tüm isteyenlere inşallah 🤲🤗

Merhaba amin amin inşallah. Benim ilk çocuğum korunmayı bıraktığım ay hamile kalmıştım. Şimdiki hamileliğim 9 ay uğraştırdı. Hormon tahlili rahim filmi çektirdim. Herşey iyi normal yoldan hamile kalmana engel birşey yok dedi doktorum. Bana kilo vermemi söylemişti ben 3 ayda 12 kilo kadar verdim. Folik asit diyabet ilacını vermişti onu kullandım. Rahim filmini çektikten sonra bir ay adet oldum. İkinci ayda hamile olduğumu öğrenmiştim. Darısı size ve tüm isteyenlere inşallah 🤲🤗
Allah razı olsun aminnn inşaAllah 👐 Doktor bana sadece bekle dedi folik asit başladım aylardır kullanıyorum ama ne yazıkki hâlâ gebelik yok. Sizce ben ne yapmalıyım ? Nasıl bi yol izlemeliyim ? Bir de kiloyu nasıl verdiniz onu da söyler misiniz ?
Çok soru sordum kusuruma bakmayın lütfen 😔

Allah razı olsun aminnn inşaAllah 👐 Doktor bana sadece bekle dedi folik asit başladım aylardır kullanıyorum ama ne yazıkki hâlâ gebelik yok. Sizce ben ne yapmalıyım ? Nasıl bi yol izlemeliyim ? Bir de kiloyu nasıl verdiniz onu da söyler misiniz ?
Çok soru sordum kusuruma bakmayın lütfen 😔
Estafullah ne kusuru sizi çok iyi anlıyorum. Zamanında ben de aynı durumdaydım. İnşallah sizde mutlu sona ulaşırsınız. Öncelikle adetinizin 2.veya 3. Günü gidin hormon testleri yaptırın. Bebek düşünüyoruz diye. Eğer onlar normal çıkarlarsa için rahat olur. Ben kilo vermek için ekmek çok azaltım, şekeri tamamen bıraktım. Çayı kahveyi şekersiz içiyorum hala. Hergün yürüdüm. Yürüyüş hem kilo vermeye hemde pcos için çok önemli. Acıkınca su içiyordum. Akşam yemeğini en geç saat 18:30 yemiş oluyordum. Öncesi insan zorlanıyor kilo verdikçe kendini iyi hissediyorsun. Dahada hırslanıyorsun. İnşallah sizde istediğiniz sonuca ulaşırsınız. Herşey gönlünüzce olsun☺️

Estafullah ne kusuru sizi çok iyi anlıyorum. Zamanında ben de aynı durumdaydım. İnşallah sizde mutlu sona ulaşırsınız. Öncelikle adetinizin 2.veya 3. Günü gidin hormon testleri yaptırın. Bebek düşünüyoruz diye. Eğer onlar normal çıkarlarsa için rahat olur. Ben kilo vermek için ekmek çok azaltım, şekeri tamamen bıraktım. Çayı kahveyi şekersiz içiyorum hala. Hergün yürüdüm. Yürüyüş hem kilo vermeye hemde pcos için çok önemli. Acıkınca su içiyordum. Akşam yemeğini en geç saat 18:30 yemiş oluyordum. Öncesi insan zorlanıyor kilo verdikçe kendini iyi hissediyorsun. Dahada hırslanıyorsun. İnşallah sizde istediğiniz sonuca ulaşırsınız. Herşey gönlünüzce olsun☺
Aminnn inşaAllah canım teşekkür ederim bende başlayım zayıflamaya 😥

X