Gebeliğe Hazırlık Hsg rahim filmi çektirip hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hsg rahim filmi çektirip hamile kalan var mı merak ediyorum. Yaklaşık 1 yıldır gebelik olmuyor bütün sonuçladınız normal film çektirdim heyecanla stresle bat'ı bekliyorum.
Bende cekindim canim sonuclarim normal hsgnin 3. Ayinda asilama yaptirdim tutmadi ikinci asilamayi olucam bu ay bakalim seni hsg den sonra asilamaya yönlendirmedilermi

Bende cekindim canim sonuclarim normal hsgnin 3. Ayinda asilama yaptirdim tutmadi ikinci asilamayi olucam bu ay bakalim seni hsg den sonra asilamaya yönlendirmedilermi
Henüz değil smear ve servikal kültürde istediler onların sonucunu bekliyorum duruma göre degerlendirecekler sanırım

Merhaba hsg rahim filmi çektirip hamile kalan var mı merak ediyorum. Yaklaşık 1 yıldır gebelik olmuyor bütün sonuçladınız normal film çektirdim heyecanla stresle bat'ı bekliyorum.
Ben de 1 yılın sonunda bu ay hsg cektirdim temiz cıktı bende heyecanla bekliyorum

Ben yaptırdım canım Ocak ayında hsg yaptırdım şubatta kimyasal gebelik geçirdim martta hamile kaldım sürpriz bir şekilde darısı başına

Bende şubatta çektirdim nisanda hamile kaldım, sol tüpüm tıkalıymış oda açıldı, bir yıldır uğraşıyorduk rabbim Nasib etti, inşallah sizde güzel haberlerinizi beklemeden alırsınız

Bende şubatta çektirdim nisanda hamile kaldım, sol tüpüm tıkalıymış oda açıldı, bir yıldır uğraşıyorduk rabbim Nasib etti, inşallah sizde güzel haberlerinizi beklemeden alırsınız
Maşallah ne mutlu size rabbim sağ sağlım kucağınıza almayı nasip etsin. Amin inşallah.

Mrb bende salı günü anestezili hsg çektirdim. 3 ay ilişki önerdi doktorum. Bakalım adetime daha 2 bucuk hafta var. Neler olacak

Mrb bende salı günü anestezili hsg çektirdim. 3 ay ilişki önerdi doktorum. Bakalım adetime daha 2 bucuk hafta var. Neler olacak
Merhaba haberlerini bekliyorum. normalde 5'inde olmam gerekiyordu 2 gündür azar azar kahverengi lekeler geliyor muhtelemen regli olucam.

Selam arkadaşlar bu rahim filmi can yakan bişey mi ya çok tedirginim bu hafta çektirmem gerekiyomuş

Canım çekindiğim ay gebe kaldım, sonrasında maalesef 7.haftada kimyasal gebelik geçirdim. 2 aydır tekrar deneyip devam ediyoruz.

Canım çekindiğim ay gebe kaldım, sonrasında maalesef 7.haftada kimyasal gebelik geçirdim. 2 aydır tekrar deneyip devam ediyoruz.
Rabbim nasip etsin inşallah 2 gündür kahverengi lekelemem oluyor bi türlü regli olamadım bugün olmam gerekiyordu sende de oldu mu rahim filminden sonraki regli döneminde

Rabbim nasip etsin inşallah 2 gündür kahverengi lekelemem oluyor bi türlü regli olamadım bugün olmam gerekiyordu sende de oldu mu rahim filminden sonraki regli döneminde

İnşallah canım hepimize, ben o ay gebe kaldığım için hiç lekelenmem olmamıştı, test yaptın mı? Ama filmden sonra leke normal diye biliyorum içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…