Hsg filmi sonrasi

Vermedi özellikle sordum gerek yok dedi. Ben devlet hastanesinde çekilmiştim yine de kendi doktoruma da mesaj attım vermediler ama antibiyotik kullanayım mı diye o da gerek yok dedi.
Antibiyotik kullansaydınız Hsg çekilen ay korunurmuydunuz? Antibiyotik zarar verir diyolar

Antibiyotik kullansaydınız Hsg çekilen ay korunurmuydunuz? Antibiyotik zarar verir diyolar
Yani evet ben bu konuda çok hassasım. 2 yıldır hamile kalmak için elimden geleni yapıyorum ve kaç defa farenjit oldum sesim çıkmıyordu gebelik olabilir diye bir tane ilaç içmedim . Ama şöyle de bir şey var çok yeniyken içilen ilaçların bebeğe zararı yok diyorlar . Karar sizin doktorunuzu dinleyin .
Açıkçası bana korun deseydi daha mantıklı gelirdi çünkü işlem yapılıyor tahriş olabilir enfeksiyon olabilir . Ben ısrarla sormama rağmen antibiyotik vermediler bu beni şaşırmıştı. Bana kalsa sizin doktorunuzun dediği ve yaptığı doğru.

Peki teşekkür e

Bende geçen hafta cumartesi cektirdim ama oyle birsey yaşamadım enfeksiyon olmuştur jinekologa gidin bi fitil verir gecer evde sirkeli su ile yıkayın o bölgeyi

Bende 3senedir istiyordum o kadar çok şey denemiştim ki rahim filminden sonra hemen olmadı tam 7ay sonra hamile kaldım ama bence doğal seylerede yönelin derim ben çok faydasını gordum rabbim inşaallah nasip eder sizede hayrlisiyla

Ben de 2 senedir deniyorum önümüzdeki ay da rahim filmi çekileli 1 sene olacak . Bütün macun, hayıt , civan perçemi , incir tarçın ne duyduysam yaptım olmadı . Tıbbi olarak zaten hiçbir problem yok sebepsiz infertilite. Şimdi aşılama yaptıracağım.
Siz de inşallah sağlıkla alırsınız kucağınıza.

İnşallah sağlıklı hayırlı şekilde kucağınıza almanız dileği ile..

Rabbim en kısa zamanda hayrla sağlıkla nasip eylesin size ve tüm isteyenlere,gerçekten çok zorlu bir süreç yaşadığım icin çok iyi biliyorum inşaallah bana ve tüm bebek bekleneyen annelerde hayrla sagsalim kucağımıza almak nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…