Hsg filmi sonrasi

Kızlar benim de sizlere bir sorum var . Haftaya cuma ben de çekileceğim ama çok gerginim. Devlet hastanesinde çekileceğim anestezi yokmuş. Çok zor oluyor mu ? Acaba kasarsan açıksa bile kapalı görünür dediler , bu doğru mu acaba ? Özele gidip gitmemekte kararsız kaldım . Sizin nasıl geçti ?
Nerde oturuyorsunux bilmiyorum ama ben Bakırköy'de emarpark görüntüleme merkezinde cektirdim 350tlye devletten gittiğim için ve çok aşırı memnun kaldım çok güler yuzluydu elif hanım çok çok ilgilendi ve ağrı hiç olmadı

Nerde oturuyorsunux bilmiyorum ama ben Bakırköy'de emarpark görüntüleme merkezinde cektirdim 350tlye devletten gittiğim için ve çok aşırı memnun kaldım çok güler yuzluydu elif hanım çok çok ilgilendi ve ağrı hiç olmadı
İstanbul da değilim ama giderim o çok sorun değil de devletten gittiğiniz için mi 350 TL anlayamadım . Sevk mi verdiler ?

Bence doktor gerek görseydi verir di ya bilmiyorum ki hangi durumlar a göre veriliyor

Kanama bende hiç olmadı sanırım enfeksiyon kapmış aradım cektirdigim yere söyledim eğer bugünde devam etseydi doktora gidecektim çok çok dikkat etmeme rağmen maalesef enfeksiyon kapmış 🙁
Kurulanmaya çok dikkat et. İç çamaşırını mümkünse yüksek ısıda ütüle giy. Benim rahim ağzım dar olduğu için alet geçmemiş kanamis

Hanımlar sizlere fikirlerinizi sormuştum. Bugün çekildim hsg hiç beklediğim gibi değildi iyi ki özele gitmemişim . Acı eşiğim yüksektir biliyordum, çok şükür saniyelik bir ağrı oldu. Devlet hastanesi olmasına rağmen inanamadığım kadar iyi insanlara denk geldim. Yatışımı yapan ebeden doktora filmi çeken radyoloji uzmanı hepsi harika insanlardı. Özelde olsa bu kadar ilgilenir miydi bilmiyorum. Ben çok gerildim onlara söyledim okuduklarımı. Adım adım ne yaptıklarını anlattılar motive ettiler . Çok şükür bir sorun da çıkmadı. Kanaman olabilir birkaç gün dediler ama öyle bariz bir kanamam yok antibiyotik vermediler . Gerek yok dediler . İnşallah enfeksiyon olmaz

Kızlar benim de sizlere bir sorum var . Haftaya cuma ben de çekileceğim ama çok gerginim. Devlet hastanesinde çekileceğim anestezi yokmuş. Çok zor oluyor mu ? Acaba kasarsan açıksa bile kapalı görünür dediler , bu doğru mu acaba ? Özele gidip gitmemekte kararsız kaldım . Sizin nasıl geçti ?
ben anestezisiz çektirdim çünkü yanımda kimse yoktu çıkışta da yemeğe gidecektim arkadaşlarla. bence dayanılmayacak bir acı değil normal kadın doğum muayenesine dayanabiliyorsanız bunu da kolaylıkla yaptırırsınız.

Merhabalar ben geçen hafta perşembe günü hsg filmi yani rahim filmi çektirdim çektirdikten bir kaç gün sonra vajinada aşırı kaşıntı ve yanma başladı 3 4gun sürdü sonrasında sarı akıntı ama baya geliyor ve yanma kaşıntı devam ediyor acaba böyle bir durumla karsilasan oldumu?
Acaba enfeksiyon muoluştu olabilir yani hsg filminden sonra oturaklı tuvaleti bile dikkatli kullanmayı önermişti doktor .😏
Bende çektirmiştim 2 buçuk sene önce ama öyle bir sorun yaşamadım

ben anestezisiz çektirdim çünkü yanımda kimse yoktu çıkışta da yemeğe gidecektim arkadaşlarla. bence dayanılmayacak bir acı değil normal kadın doğum muayenesine dayanabiliyorsanız bunu da kolaylıkla yaptırırsınız.
Evet ben de katılıyorum dayanılmayacak bir ağrı değil kesinlikle.

Hsg çekilen ay Antibiyotik kullandınız mı? Doktorunuz verdi mi?
Vermedi özellikle sordum gerek yok dedi. Ben devlet hastanesinde çekilmiştim yine de kendi doktoruma da mesaj attım vermediler ama antibiyotik kullanayım mı diye o da gerek yok dedi.

X