Hsg de tüpler tıkalı açılması

Kaktushane

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
418
993
Kızlar merhaba 6 aydır topiklerde geziyordum gebelik bir türlü gerçekleşmedi. Hsg çektirdim tuplerim tamamen kapalı ve hsg esnasında açılmadı bir türlü. Eşimin de sperm testi ileri hareketlilik min 32 olması gerekirken 19 çıktı. Doktor asilama deneriz sonrasında tüp bebek dedi .doğal yolla gebeliğin olmayacağını söyledi. Böyle sorunları olup gebelik yaşayan var mi

Merhaba, ben 1 yıllık evliyim 4 kez kimyasal gebelik geçirdim won gebelikten sonra hsg çekildim ve tuplerim tamamen tıkalı çıktı. Haftaya laporoskobi olacam tüplerimi açmaya çalışacak doktor açılmazsa tüp bebek yapılacak. Rahmim de t şeklindeydi onu da histereskopiyle genisletti

Merhaba, ben 1 yıllık evliyim 4 kez kimyasal gebelik geçirdim won gebelikten sonra hsg çekildim ve tuplerim tamamen tıkalı çıktı. Haftaya laporoskobi olacam tüplerimi açmaya çalışacak doktor açılmazsa tüp bebek yapılacak. Rahmim de t şeklindeydi onu da histereskopiyle genisletti
Merhaba geçmiş olsun açıldı mı tüplerinizin laparoskopi amaliyat ile?

Kızlar sakin bir doktora bağlı kalmayın daha geçen ay hsg çektirdim özel hastanede tuplerin kapalı hiç geçiş olmadi dedi doktor ve tüp bebek için randevu bile vermişti. Bende başka doktora gittim ve çektirdiğim filmi götürdüm doktor filme bile bakmadı hatalı çekilmiş hsg tekrar çekelim dedi . Adet olmayı bekliyordum testim pozitif çıktı ve şükür dış gebelikte değil sağlıklı bir gebelik gerçekleşti. Yani doktorun dediği tamamen para koparmak yani şu durumda en azından tuplerimin birinde geçiş var

Merhaba geçmiş olsun açıldı mı tüplerinizin laparoskopi amaliyat ile?
Merhaba malesef açılmadığı söyledi doktor. Dışarıdan bakınca normal bir yapıda imiş tüpler ama icerde rahimle birleşen nokta kapalıymış. Sonuç alamadım tüpler kapalı olduğu için tüp bebek tedavisine geçmem gerektiğini söyledi tedaviye başlıyorum

Merhaba malesef açılmadığı söyledi doktor. Dışarıdan bakınca normal bir yapıda imiş tüpler ama icerde rahimle birleşen nokta kapalıymış. Sonuç alamadım tüpler kapalı olduğu için tüp bebek tedavisine geçmem gerektiğini söyledi tedaviye başlıyorum
Benim bilgim Cevat Bayrak Dr git derim kısacık işlem ile rahime yakın tıkanıklığı açıyormus. Yani hsg filme gir bi iki kez tüp Bebek de zahmetli Allah gönlüne göre versin.

Benim bilgim Cevat Bayrak Dr git derim kısacık işlem ile rahime yakın tıkanıklığı açıyormus. Yani hsg filme gir bi iki kez tüp Bebek de zahmetli Allah gönlüne göre versin.
Hayırlısı olsun doktor açılmadığıni söyledi artık rahim filmi gibi ilaçla açmaya zorluyorlar açılmazsa bırakıyorlar o yüzden başka doktor aramak istemiyorum tekrar

X