Hsg de kullanılan ilaçlar

munzevii93

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
39
13
31
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır buraları üye olmadan takip ediyordum artık üye olmanın zamanı geldi diyerek üye oldum sonunda. Yakın zamanda hsg çektircem kafamda hala devlette mi özeldemi netleşmedi. bi özelle görüştüm işlem sırasında verilecek ilacıda ben alıcakmışım sorum şu ki bu ilacın ücreti ne kadar bilen varmı baya arattım forumda ama bulamadım işlem zaten pahalı bide ilaç da pahalı olursa zorluyacak beni. Bir de devlettede çektirenler yine ilacı kendimi alıyor yoksa hastane kendimi kullanıyor yardımcı olacak arkadaşlar varmı?

Merhaba ben 4 ay önce çektirdim hsg 2800 e İlaçlar içinde 300 TL gibi bir rakam ödedim küsüratı var mıydı şu an hatırlamıyorum

Devlette randevu bulduğumda doktor ağrı kesici yazacak onu alıp geleceksin denmişti. İlaçtan bahsedilmedi. Devlette çekilmedim. Özelde çekildim. Herhangi bir ilaç aldırmadılar. Orda Temmuz ayında 1400 tl ye çekildim. Şuan 2200müş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…