HPV Yendim

BirDenizAnnesi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
12
10
Daha önce de yaşadığım deneyimi yazmıştım arkadaşlar kötü bir sonuç çıkacak kaygısıyla 2 senedir sadece smear yaptırıyordum sonunda HPV taraması yaptırdım sonuç negatif Çok zorlu stresli süreçler gerçekten ben bu süreçte spora sağlıklı beslenmeye ve bağışıklık güçlendirici takviyeler almaya dikkat ettim. Yinede sormak istediğiniz birşey olur ise yardımcı olmaya çalışırım. Diliyorum herkes için sonuçlar kısa zamanda negatife döner

Merhaba.Hangi takviyeler aldınız,paylaşabilir misiniz?

merhaba öncelikle gecmis olsun. 22 yasındayım bende hpv 6 ve 51 cıktı. sigillerim de var henüz yaktıramadım ve asıyı da maalesef olamadım maddiyattan ötürü. normalde de cok saglıksız besleniyorum. düzeltmem lazım ama bu konuda bilgim yok maalesef. siz takviye olarak ne kullandınız? sigiliniz var mıydı asınızı oldunuz mu?

Merhaba hpv kaçtı sizin ve kaç yolda attınız vücuttan cın oluşmuş muydu lütfen detaylı yazar mısınız aynı süreçteyim çok korkuyorum

Merhabalar bende 16,18 en kötü türleri vardı ve Cin3 de yakaladık zaten son evresiydi 3 defa leep geçirdim çok kötü ve zor bi süreçti ekimde başladık haziranda temiz sonucunu almıştım 2 sene boyunca kötü bir Sonuç alırım diye sadece smear yaptırdım temiz çıkıyordu onlar sonunda bu kaygıyla yaşayamadığım için HPV taraması yaptırdım şükürler olsun negatif diliyorum bu tanı ile mücadele eden herkes en kısa zamanda negatif sonuç alır çok geçmiş olsun

Merhaba.Hangi takviyeler aldınız,paylaşabilir misiniz?
Merhabalar elbette sambucol aldım çok özel bir takviye değil aslında ve prebiyotik almıştım eczane tavsiyesi ile spor çok yaptım faydası olmuştur diye düşünüyorum umarım kısa zamanda negatif sonuçlarınız olur çok geçmiş olsun

Benim sonucum cin1 çıktı.Yüksek olarak 59 pozitifliği var.Doktorum ahhcc vitamini ve defglayn ilacı verdi.Altı ay kullanacakmışız ben vitamin olarak çinko aldı .Umarım işe yarat bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…