HPV VE GENİTAL SİĞİL

merhaba çok geçmiş olsun umarım bebeğinizi sağlıklı bir sekilde kucağınıza alırsınız hpv çok yoğun bir şekilde var derken siğilden mi bahsediyorsunuz?

Doktorumun muane sırasında bana tarif ettiği su şekildeydi karnabahar görüntüsü gibi beyaz Tomurcuk şeklinde bende şükür siğil çıkmadı ama bende 10 15 türü vardı. 16 ve 18 kanser olan tipleri ama sizde onlar yok sanırım dediğim fitili sizde kullanabilirsiniz lazer epilasyon en iyisi olcak sizin için jilet sigillerinizi çoğaltabilir. Zencefil zerdeçal kürünü sizde yapın. Tamam şuan aktif sigilleriniz olabilir ama ilerde anne olmak istediğinizde buda önünüze engel olabilir.
İnşallah kurtulursunuz bu hastalıktan

yüksek riskli olanlar negatif diğerleri pozitif olarak gözüküyor kağıtta sanırsam siğil yapan türlerden biri mevcut sadece
Siğil yapan türlerden korkmamalısınız, zarar vermez ama dikkatli olman gerekiyor yine de takibini aksatmamak gerekiyor
Çok geçmiş olsun

Evet gebelikte siğil zor oluyor, siğil olan bir vajina da doktorlar genelde normal doğum yapmalarına karşı.
Şuan aslında lazere de gitmemesi gerek.
Temizlenmemesi ilişkiye girerken bariyer oluşturmakta, korunma amaçlı faydalı

Son durum nedir ne yaptın

Sonrasında tekrarladı mı peki ve sizinki hangi kısımlardaydı siğilleriniz

Krem ve kullandığınız ilacı bulamadım ama tam adı nedir aceba

Krem ve kullandığınız ilacı bulamadım ama tam adı nedir aceba
Merhaba ben başta hic inancim olmayarak ne kaybederim diye aldım trendyol üzerinden adı izderma yanında bakim kremi de var zaten girince yorumları okuyunca göreceksiniz kremin sadece biraz keskin bir kokusu var ve ben eldivenle sürüyordum sürdükten sonra 5 10 dakika kadar bir yanma hissi oluyor ama emin olunca koter işleminden daha iyi çünkü ben onuda yaptirdim o kadar para verdim ama bir faydasını görmedim aktif halde 30 a yakın sigilim varken bu krem sayesinde kurtuldum hemen olmada 1 haftada etkisini goreceksiniz heegun düzenli olarak kullanın ve bununla birlikte bağışıklık sisteminizi güçlendirin umarım sizede iyi gelir ben hpv olduğumu Aralık 2023 de öğrendim tipide 11 di şuan kurtuldum

Bir daha yaşamazsınız inşallah çok geçmiş olsun. Peki ya yaktırdığınızda ne kadar bir sürede iyileşti yaralarınız tamamen? Ve regl dönemi enfeksiyon kaptı mı

Bir daha yaşamazsınız inşallah çok geçmiş olsun. Peki ya yaktırdığınızda ne kadar bir sürede iyileşti yaralarınız tamamen? Ve regl dönemi enfeksiyon kaptı mı
Size şöyle söyleyeyim yaktirdigim yaralarimin izleri hala duruyor ama kremle geçirdiğim yerlerde hiç iz yok iyileşme süreci biraz da size bağlı çok çok ağrı olmuyor sonrasında sadece eğilip kalkarken sızlama yanma sulu açık yara gibi oluyor vücudunuza göre zamanla iyileşiyor benim yaralarım 1 hafta 10 gün kadar bir süreçte iyileşti ben kışın yaktirma yaptım doktorum hasta grip olmamaya çok dikkat et vücut direncin düşmesin demisti çünkü yaralar daha geç iyilesmiyormus regl döneminde ise yaralarım hep yapıştı pede ve inanılmaz bir kasinti yaşadım dediğim gibi yaktirma işleminde iz kalıyor ama mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…