Hpv sonucum

Bu süreçte genitalindeki tüyleri alma. Çünkü jilet tüy dökücü ağda vs yayılmasına sebebiyet veriyor . Ben ilk doz aşımı oldum fakat diğer dozları olmayı düşünmüyorum. Bu senin fikrini etkilememeli çünkü burada aşı olan binlerce kişi var bir şikayetleri yok. Ben kendimde yan etki yaptığını düşünüyorum biraz da hastalıklarla uğraştığım bir dönemdeyim şuanlık 2. Dozumu olmayı düşünmüyorum.
Tüy dökücü krem kullandim ama çok utanıyorum doktora giderken geçmişte jilet kullandığım için çok iğrenç duruyor

Sadece sigillerimi tedavi edersem atlatmış mi olurum yani
Doktor degilim yanlış yönlendirmek istemem ama çok arastirdim. Şimdilik sigillerden kurtulmuş olursunuz. Bir süre vucutta barınıyor sonra atılıyor diye biliyorum. Ama negatif olmanız çok güzel bir şey. Rahim ağzınızda her şey yolunda görunuyor.

Tüy dökücü krem kullandim ama çok utanıyorum doktora giderken geçmişte jilet kullandığım için çok iğrenç duruyor
Ben tüylerimi almadan gidiyorum. Utanmayın. Doktorlar istiyor bunu bizden. Almayın daha da çoğalır diyor proflar bas bas bağırıyor bunu. Utanmayın ve almayın.

Doktor degilim yanlış yönlendirmek istemem ama çok arastirdim. Şimdilik sigillerden kurtulmuş olursunuz. Bir süre vucutta barınıyor sonra atılıyor diye biliyorum. Ama negatif olmanız çok güzel bir şey. Rahim ağzınızda her şey yolunda görunuyor.
Bağışıklığımi güçlü tutarsam atlatirim yani inşallah öyle mi demek

Peki siğiller neden var
HPV nin baya bir fazla çeşidi varmış devlette sanırım 15 ine falan bakılıyor.ozelde 100 çeşide bakan labaratuvarlar var.orada test yaptırın bence .ve testler her yerde farklı sonuçlar çıkarıyor diye okudum hep.tek yerle sınırlı kalmayın ve cildiyeye de görünün geçmiş olsun

HPV nin baya bir fazla çeşidi varmış devlette sanırım 15 ine falan bakılıyor.ozelde 100 çeşide bakan labaratuvarlar var.orada test yaptırın bence .ve testler her yerde farklı sonuçlar çıkarıyor diye okudum hep.tek yerle sınırlı kalmayın ve cildiyeye de görünün geçmiş olsun
Peki riskli türleri mi bakılıyor acaba sadece

X