HPV NEGATİF OLANLAR

aysnr38

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
192
-74
25
Arkadaşlar hpv virüsünü kaptığımı öğrendim psikolojim çok kötü kaldıramıyorum bu durumu yaşayanlar atlatanlar varsa lütfen yardımcı olun çok kötü durumdayım

Arkadaşlar hpv virüsünü kaptığımı öğrendim psikolojim çok kötü kaldıramıyorum bu durumu yaşayanlar atlatanlar varsa lütfen yardımcı olun çok kötü durumdayım
Daha öncede konunuza yazmıştım sanırım bende bugün hpv 16 pozitif olduğunu öğrendim nasıl bi sürec beni bekliyor bilmiyorum biyopsi yaptıracağım doktorum her ihtimale karşi yapalım dedi

Daha öncede konunuza yazmıştım sanırım bende bugün hpv 16 pozitif olduğunu öğrendim nasıl bi sürec beni bekliyor bilmiyorum biyopsi yaptıracağım doktorum her

Daha öncede konunuza yazmıştım sanırım bende bugün hpv 16 pozitif olduğunu öğrendim nasıl bi sürec beni bekliyor bilmiyorum biyopsi yaptıracağım doktorum her ihtimale karşi yapalım dedi
Çok geçmiş olsun inşallah sorun çıkmaz yaşınız kaç acaba

Eşim geçmişte geçirmiş şu an negatif bana hiç bulaşmadı sürekli muayene oluyorum. Beslenme ve bağışıklık takviyeleri ile toparladığını söylüyor. Siğilleri dondurduktan sonra birkaç kez tekrar etmiş. Ama zamanla bitmiş

Ne kadar sürede vücuttan attı acaba ?

Bende eski sevgilimden kaptım şuanda hayatımda başkası var ona söyleyemiyorum ilerde evlenince anlamaz demi ?

Şu an birliktelik yaşamıyorsanız söylemeyin tedavi olmaya çalışın. Doğru düzgün doktor bulun. Çok iyi bağışıklık destekleyici ilaçlar var. Evliliğe giderse konu söylersiniz. Şimdiden mide bulandırmayın bence. Benim eşim bana birliktelik yaşamadan önce söylemişti. Ben böyle böyle bir şey geçirdim geçti iyileşti ama haberin olsun diye. Ben tekrar doktora gitmesini istedim falan. Güvenemedim.

Birliktelik yasamıyorum ama bu aralar istemeye gelecekler simdilik söylemem belki atlatırım evlilik olana kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…