Hpv hakkında bilgisi olanlar

ön taraftan olmasın arkadan olsun dememişim yazdığım şeyde her ikisini de yaşadığımı söyledim

Canım zaten ilk onda çıkmış siğil ve senin ilk ilişkin. ??? bu adam kaç yaşında? bak anlıyorum duyguların olabilir, güzel anılarınız olabilir ama bu ciddi bir durum. bir de siğiller çoğalmış diyorsun.
hemen hpv testi ol
bi tipleme yapılsın, ardından hemen kriyo yaptır özele falan git devlette randevu bekleme çıkmazsa. aynı zamanda aşıyı ol hemen. zaten bulaşmış aşı olma diyenleri dinleme. bak bu kişiyi de terk etmelisin. maddi olarak durumun yoksa destek iste en azından yaptığı seyi temizlesin. hangi şehirde yaşıyorsun? bak ilk işin jinekoloji veya cildiye randevusu alıp hpv testi olmak. lütfen bekleme. ve sakin ol endişelenme. sakın cinsel ilişkiye girme. oral olarak da sakın. ilişkiden uzak duracaksın bu süreçte
durum konusunda bilgilenrir misin? adım attın mı bir şey yaptın mı?

enfeksiyonu atması için ilaç kullanıyorum şu an sonra cildiyede siğilleri temizleticem sanırım siğil yapan tipler tehlikeli değilmiş diye okudum yani kanser yapmıyormuş ama yine de çok korkuyorum

enfeksiyonu atması için ilaç kullanıyorum şu an sonra cildiyede siğilleri temizleticem sanırım siğil yapan tipler tehlikeli değilmiş diye okudum yani kanser yapmıyormuş ama yine de çok korkuyorum
bak böyle devam edersen kanser olursun. su an gidip hpv testi olman lazım. siğil yapan cesidi elbette temizletilip bağışıklığı güçlendirdikten sonra geçer fakat kanser olan tipi de var olabilir sende. ki vardır da
gidip baktırıyorsun hemen. saka mısın ya bir seyler yapmalısın sadece siğil temizlemekle olmaz bu is. test 1 güne çıkıyor zaten. istanbuldaysan mavi lab diye arastır 2100 tl bul ve gidip vajinal hpv testi yaptır.

ama test pozitif çıktığında gözüküyormuş ailem öğrenirse biterim

ama test pozitif çıktığında gözüküyormuş ailem öğrenirse biterim
kanser oldugunda ailen ogrenmeyecek mi sanıyorsun. bu hastalık ilerleyecek ve dayanılmaz hale gelecek. bu arada test cıkmıyor ozel yerde yaptırdıgın için. bunu kendine yapma beni dinle. ki devlette bile yaptrısan ailen nerden görecek allah askinaaaaaaa oyle bir sey de yok

yaa içimi rahatlattın çok sağoll

E nabızda gözükse bile bunu ailen nasıl ögrenicek. E nabızda bilgilere erişimi kısıtlayabiliyorsun. Ayrıca biri ögrenicek diye hastaneye gitmemende olmaz. Git testini ol ve o adamdan ayrıl.

İnanamiyorum yazilanlara. Sizden belki de kac yas kucuk bir insani nasil da yargilamis ve yadirgamissiniz. Zaten basinda tonlarca dusunce olan ve teselli,cozum bekleyen birini yargilamak mi gercekten ya yaptiginiz? Merhaba, umarim tedavi surecin guzel ilerliyordur. Burayi guncellersen cok mutlu olurum senden haber alabildigim icin. Bu saatten sonra tabi ki o insanla iletisimini kesmek kendin icin yaptigin en buyuk iyilik olur ki bence sen de biliyorsun bunu. Sigilleri ciktikca yaktirmak , asi olmak ve bagisikligimizi guclendirmek zorundayiz. Bir sekilde bizi terkedecek bu virus, biz yaptiklarimizla sureyi kisaltiyoruz olabildigince. Asla tuylerini jilet ve agda ile alma cok yayilir. D vit, kefir, yesil cay ,beta glukan bunlari muhakkak al. Yasin kucuk ve ben cok daha kisa surede atacagina inaniyorum. Gecmis olsun,

Canım öncelikle evet sigil hpv belirtisidir ama çaresi var ayrıca hpv dışında farklı cinsel hastalıklarda var gonore klamidya gibi bu açıdan çok dikkat et arkadan ilişkiye kesinlikle girme ve önden de aynı şekilde kesinlikle kondomsuz güvenme madem birsuru kişi ile olmuş hpv değil tek bir çok bakteriyel gecişli hastalık var sonradan pişmanlik yaşama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…