hpv, bagısılık sistemi, genital sigil, vitamin

ppyk1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023
29
3
23
arkadaslar hepınıze selam. bende hpv 6 ve 51 cıktı. bu vırus vucuttan bagısıklıgı ıyı tuttarsak kolay atılıyormus. ama ben o kadar saglıksız beslenen bırıyım kı her gun 1 paket sıgara ıcıyorum. alkolu ogrenene kadar 2 aksamda bır ıcerdım sımdı cmtden cmtsıye ıcıyorum . yemek konusunda dogru duzgun yemek yemem meyve sebze ısım olmuyo. ogunumu atıstırmalıklarla gecıren bırıyım. bır cok yazı okudum vıtamındır ahccdedır, probıyotıkdır. ben sımdı ne kullanabılırım, daha doktorumla konusma fırsatım olmadı. beslenme konusunda bırınız fıkır verebılır mı neler kullandınız

kullanabılırım, daha doktorumla konusma fırsatım olmadı. beslenme konusunda bırınız fıkır verebılır mı neler kullandınız
Çok geçmiş olsun oncelikle. Protein bakimindan zengin beslenmeye çalışın derim daha cok sebze agirlikli ve kuruyemis tuketin. Eger sorun olmazsa bu nasil bulastı belirtiler nelerdi acaba

tesekkür ederim. nasıl bulastıgını inan bende bilmiyorum hayatımda farklı insanlar oldu zaman zaman korunmuyorduk da zaten. bende hep ergenligimden beridir akıntı vardı. bazı zamanlar cok kötü kokulu ve kasıntılı geciyordu. bi gün baktım sivilce gibi bisey görmüstüm. sonra bir anda cogaldı doktora gittim öyle anlasıldı. size de gecmis olsun

tesekkür ederim. nasıl bulastıgını inan bende bilmiyorum hayatımda farklı insanlar oldu zaman zaman korunmuyorduk da zaten. bende hep ergenligimden beridir akıntı vardı. bazı zamanlar cok kötü kokulu ve kasıntılı geciyordu. bi gün baktım sivilce gibi bisey görmüstüm. sonra bir anda cogaldı doktora gittim öyle anlasıldı. size de gecmis olsun
Hpv tipini biliyomusun ?

Selam, oncelikle cok gecmis olsun bu gecici bir surec. Su an eger az ise sigillerin, bolgesine gore direkt dondur veya yaktir derim. Virusun yukunu bu sekilde hafifletebilirsin. Ancak bu bi virus, bagisikligin zamanla attigi ve hafiflettigi bir sey . Bu yuzden sureci hizlandirmak adina bagisikligina en azindan belli bir sure dikkat etmelisin. Sigara konusunu muhakkak azaltmalisin. Nasil olacak bilmiyorum, ancak sigillerinin cogalmasi soz konusu olabilir. İki kupa yesil cay, kefir, propolis (alkol bazli) d-b vitamini, cinko alabiliyorsan, bunlarin cok katkisi oluyor. Bagisikligina bir sekilde dikkat etmen ve virusun vucudundan atilmasini hizlandirman icin mecburen belli bir sure dikkat etmen gerekiyor. En azindan bir ogununu bile saglikli yesen kar kardir diyebiliriz. Tekrardan cok gecmis olsun🩷

Selam, oncelikle cok gecmis olsun bu gecici bir surec. Su an eger az ise sigillerin, bolgesine gore direkt dondur veya yaktir derim. Virusun yukunu bu sekilde hafifletebilirsin. Ancak bu bi virus, bagisikligin zamanla attigi ve hafiflettigi bir sey . Bu yuzden sureci hizlandirmak adina bagisikligina en azindan belli bir sure dikkat etmelisin. Sigara konusunu muhakkak azaltmalisin. Nasil olacak bilmiyorum, ancak sigillerinin cogalmasi soz konusu olabilir. İki kupa yesil cay, kefir, propolis (alkol bazli) d-b vitamini, cinko alabiliyorsan, bunlarin cok katkisi oluyor. Bagisikligina bir sekilde dikkat etmen ve virusun vucudundan atilmasini hizlandirman icin mecburen belli bir sure dikkat etmen gerekiyor. En azindan bir ogununu bile saglikli yesen kar kardir diyebiliriz. Tekrardan cok gecmis olsun🩷
selam. tesekkür ederim bana cevap yazdıgın ıcın. alkolu bıraktım ama sıgara maalesef kı devam. saglıklı beslenmeye calısıyorum. dıkkat edıyorum artık ogunlerıme yedıklerıme ıctıklerıme. bakalım boyle boyle atlatıcam ınsallah. ılk ogrendıgımdekı kadar kotu degılım. vucudumda da boyle bısey var evet farkındayım ama yok sayıyorum onu.

X