Hpv aşısi

HPVMN

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2023
244
52
23
Kızlar merhaba hpv aşısi olup negatife dönen varmı ne kadar süre de döner aşı hakkında felç yapiyor falan gibi bi söylemde bulunmuş bir doktor yaptıranlar tecrübelerini paylaşabilir mi güncelleme yaptım.bu yüzden mesajima

Son düzenleme:
Bende merak ediyorum aşı olmak negatife döndürür mü veya dönmesine yardımcı olur mu

Bilimsel makaleler bile net bisey demiyor. Hatta negatifken aşıyla pozitif olan var.

Asi negatife dondurmuyor. Sadece hangi tipi iceriyorsa o tipe karsi koruma sagliyor sonraki zamanlarda
Aşı olup negatif olan birisini gördüm de ben başka birileri de varmı acaba bence etkisi vardır aşının pozitifede

Dr aciklamasindan dolayi negatife dondurmedigini yazmiztim. Tabiki cok karmasik bi virus bu hpv. Asinin negatife dondurdugu diyende var hic cinsel temasim yok diyip hpv olanda.

Bilimsel makaleler bile net bisey demiyor. Hatta negatifken aşıyla pozitif olan var.
O nasıl oluyor ya iyice huzursuz oldum.şuan hoc böyle biseyden bahsetmemislerdi

Dr aciklamasindan dolayi negatife dondurmedigini yazmiztim. Tabiki cok karmasik bi virus bu hpv. Asinin negatife dondurdugu diyende var hic cinsel temasim yok diyip hpv olanda.
Ağda yoluyla genital bölgeye bulaştığını okumuştum bir yerde fakat ne derece doğru bilemem belki yıllar önce aldı aklına gelmiyor hpv pozitif se bir sürü ihtimal var yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…