Hpv 31,35,58 pozitif cin1

Bugün itibari ile deflagyn kullanmamı önerdi hoca. 3 kutusunu birden avantajlı paket ile aldım (9000 tl tek almak istersek 3500 tl imiş güncel fiyatlar şu an) fakat kullanmaya henüz başlamadım. Bununla ilgili yorumları okuyorum fakat kafam karıştı. Kimilerinde mantar, kokulu farklı renklerde akıntı gibi şeyler olmuş. Daha önce var mıydı yoksa ilaç mı tetikliyor. Kullanan arkadaşlarımdan süreçle ilgili bilgi almak isterim. Ayrıca bu ilacı kullanırken cinsel birlikteliğinizi nasıl yaşadınız? Kimisi yaşanmamalı derken kimisi kullanmadan hemen önce yaşanmalı yazılmış..

Kullandınız mi

Merhaba erkek arkadaşımda siğiller var demişsiniz sizde yok mu acaba hiç çıkmadı mı birde bunu öğrenmenizin üzerinden ne kadar zaman geçti sizde siğil yoksa ve daha 1-2 ay olduysa henüz çıkmamış olabilir ondan soruyorum çünkü benim hpv pozitifliğim var siğil yapan türden 1 buçuk sene önce yaktırdım bir daha çıkmamıştı ama 4-5 aydır bende sivilce gibi kabartılar var doktorum siğil değil bunlar kıl kökü iltihaplanması büyük ihtimal diyor ama hpv pozitifliği olduğu için ihtimali değerlendiriyor fakat bana bulaştıran erkek arkadaşım değil şu an başka erkek arkadaşım var 1 yıldır ilişkimiz var ve birlikte oluyoruz onda hiç bir şekilde siğil yok ben o yüzden bende de tekrar çıkmadığını düşünüyorum çünkü ben artık vücudumdan attığımı düşünüyordum 9 ay boyunca Ahcc probiyotik ve beta glukan kullandım

Merhaba ne zaman test yaptıracaksınız baya olmuş aslında? Senede bir test öneriyorlar

Merhaba ne zaman test yaptıracaksınız baya olmuş aslında? Senede bir test öneriyorlar
2023 Kasım ayında yaptırdım doktor sürekli yaptırmana gerek yok önemli olan muayene ettiğimde ve smear testinde temiz çıkması diyor ama yakın bir zamanda siğil yapan tiplerine de bakan bir laboratuvar bulursam yaptırıcam

Merhaba hpv nin hangi türleri pozitif çıktı sizde

Benim biyopsi sonucumda da cin1 çıktı. Bence şükretmeliyiz çünkü bu en hafif olanı. Genelde takip ediliyormuş ama benim doktorum leep yapıp o parçayı oradan temizlemeyi daha uygun buldu sonrasında da 6 aylık takiplerle ve bağışıklığı güçlü tutarak inşallah hpv yide yenicez. Güçlü olalım. Önümüzdeki hafta işlemi yapıcak doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…