hpt silik çizgi,beta hcg muamma..yardımmm

ozgulgulece

yasamiksiri.blogcu.com
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2010
2.156
349
herkese iyi akşamlar arkadaşlar.
Ben 14ünde adet görmem gerekirken görmedim.Dün dayanamayıp test yaptım
biri bebe-time silik pembe 2.çizgi vardı
dayanamadım bikaç saat sonra predictor yaptım o da daha açık pembe 2.çizgi
emin olmak için doktora gittim ancak beta hcg 5,5 çıktı.
doktorum kesin gebelik yok demek için 0-2 arasında olması gerekirdi,negatiflik için fazla yüksek,pozitiflik için fazla düşük dedi.Yumurtalıklarım falan da çok temiz ve iyi görünüyormuş adet görmeme engel de bir durum yokmuş.3 gün içinde adet görmezsem testi tekrarlıcaz ama ben kafayı yicem sizce hamile olmam mümkün mü?sperm ya da yumurta kaç gün canlı kalabilir ki??eş,m 4 kasımda kampa gitmişti yani en geç 4ünde falan olmuştur.

kızlar lütfen yardım(düşünüyorum düşünüyorum boşa koysam dolmuyo,doluya koysam almıyorüzüleyim mi sevineyim mi kafam karma karışık.

birazdaha beklemeni tavsiye ederim zor ama yapıcak başka birşey yok kesin ve emin olmak için allah gönlüne göre versin

rabbim sanada nasip etsin inş vardır cnm

birazdaha beklemeni tavsiye ederim zor ama yapıcak başka birşey yok kesin ve emin olmak için allah gönlüne göre versin

teşekkür ederim arkadaşlar ancak bu sabah regl oldum.sanırım vücudum benmle geyik yaptı:Syok yere zaman kaybettim.Allah isteyen herkese nasip etsin.olsaydı benim 2.olacaktı ama nasip olmadı.anlamadığım niçin beta hcgnin yüksek çıkması kimi yerde 5ten yukarısına şüpheli diyolar kimi yerde 4ten yukarısına.ancak vücudum benimle alay etti ve sonuç hüsrannn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…