Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şaka maka düşünüyorum bir kitapta bayağı duygulanmıştım gözüm dolmuştu. Ama neydi asla hatırlamıyorum 🙄🧐

Ciddi anlamda çok üzüldüğünüz bir kitap oldu mu?
Çok olmuştur ya, ama Uçurtma Avcısında üç posta ağlamışlığım vardır.
C Calcifer sağ olsun Boyalı Kuş'u önermişti, kitabı tamamlayamıyorum. İki sayfada acı kotam doluyor.
Onca Yoksulluk Varken de beni sarsmıştı.

Çok olmuştur ya, ama Uçurtma Avcısında üç posta ağlamışlığım vardır.
C Calcifer sağ olsun Boyalı Kuş'u önermişti, kitabı tamamlayamıyorum. İki sayfada acı kotam doluyor.
Onca Yoksulluk Varken de beni sarsmıştı.
Boyalı Kuş'u okurken uyuştuğumu hissettim ben. Hiç bir şey hissedemedim. Bu kadarı da olmaz dedim ve hep iyi bir şey olacak diye okudum. Sonunda buz gibi oldum
Bu kitabı okurken bu kadar da kötülük olmaz dedim ama olmuş

İyi canım senden naber? Kızlar nasıl ki gördüğüm üzere maşallahları var 🌸
İyiyiz çiçeğim çook şükür🙏🏼 Dün 9. Aylarına girdiler bıdıklar😍 annelerininde yarım gün calısması bitti🥹 16:00 ya kadar gidiyor gözler yaşlı🙈

İyiyiz çiçeğim çook şükür🙏🏼 Dün 9. Aylarına girdiler bıdıklar😍 annelerininde yarım gün calısması bitti🥹 16:00 ya kadar gidiyor gözler yaşlı🙈

Yalnız kızlar hiç anne babaya hak geçirmemiş. Biri baba biri sen. Yolum düşerse sizi görmeyi çok istiyorum 🌸

Yalnız kızlar hiç anne babaya hak geçirmemiş. Biri baba biri sen. Yolum düşerse sizi görmeyi çok istiyorum 🌸
Aynen calcim birer birer kapmısız🥰 yaaa ne kadar güzel olur hep diyorum gelin buraya diye sarı oglusla tanısmak istiyorum bende keşke yolunuz hemen düşse 😍😍

Boyalı Kuş'u okurken uyuştuğumu hissettim ben. Hiç bir şey hissedemedim. Bu kadarı da olmaz dedim ve hep iyi bir şey olacak diye okudum. Sonunda buz gibi oldum
Bu kitabı okurken bu kadar da kötülük olmaz dedim ama olmuş
Aynı hisleri paylaşıyoruz.
Bitirebilmen bir mucize ben ilerletemiyorum.
Başka zaman tekrar denerim belki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X