hormon testim iyi mi?

Bana da bakar mısın

1 yıllık evliyim hiç korunmadım hala demiyoruz bu şartlarda hamile kalmam zor mu
Yoo öyle düşünme doğal gebelk için yeterli 0,6 ile de kalan cok kişi var doğal.Bu süreçte eczaneden redostim(vitamin al) yumurta kaliten artar.6 ay bi deneyin.Olmassa bir kez daha amh verip kontrol edin.Redostim,L-arginin,q10 yumurta kalitenizi arttırır eşinizde aorun yoksa denemeleriniz inşalh başarılı olur.

Eşimde sorun yok vitanemin için kan verdim bugün hamile kalmak istediğimi de belirttim sonuçların çıksın düşük olan vitaminlere takviye yapalım dediler ve dediğim gibi amh düşük ama hamile kalmak için ideal dedi doktor yaşım daha 21 neden düşük bilmiyorum ama rabbime bıraktım inşallah hamile kalırım en yakın zamanda

Vitamin testiyle alakalı değil yazdığım vitaminler yumurta kalitesini arttırmak için ek takviye.Vitamin testinde d vitamini ,b12,ve folat değerlerine bakarlar sana yazdıklarım farklı şeyler.yıllardır tüp bebek tedavisi gören biri olarak söylüyorum.O vitaminler farklı testle bakılan şeyler değil:) amh her zaman yaşa orantılı gitmeyebiliyor,genetik yapısal olarak doğuştan belirlenen bir rezerv var.yaşın genç inşallah tez zamnda hamiş kalırsın

Estradiol çok yüksek

1 yıllık evliyim kadın doğuma gittim çocuk sahibi olmak istediğim için hormon testi istedi prolaktin 8,70 estradiol 33,49 lh 10,59 FSH 23,03 serbest t3 3,34. Serbet t4 1,27 Total testestron 16,36 menopoz öncesi 12,09 -59,46 menopoz sonrası 48,93 TSH 1,89 yardımcı olan var mı ya da aynı durumu yasayan

1 yıllık evliyim kadın doğuma gittim çocuk sahibi olmak istediğim için hormon testi istedi prolaktin 8,70 estradiol 33,49 lh 10,59 FSH 23,03 serbest t3 3,34. Serbet t4 1,27 Total testestron 16,36 menopoz öncesi 12,09 -59,46 menopoz sonrası 48,93 TSH 1,89 yardımcı olan var mı ya da aynı durumu yasayan

bilmiyorum ki canım ya bunu yazdığımda folibol kullanmaya başladım folik asit değerim düşük olduğu için keşke anlasam ve sana yardımcı olabilsem henüz aynı hamile kalamadım rabbim bizleri tez zamanda sevindirsin

Amin inşallah canım rabbim bir an önce sağlıklı bir sekilde bebeklerimizi almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…